+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

KOMANDA


Gaminame saldžias dovanas

Vieniems labiausiai patinka dovanas gauti. Kitiems – jas dovanoti. O mūsų pašaukimas – dovanas kurti. Ypatingai todėl, kad mūsų dovanos – saldžios. Metuose yra 365 dienos ir praktiškai kasdien su mumis pasisveikina naujas verslo klientas, dažnai tampantis nuolatiniu. Abipusio lojalumo formulė paprasta: meilė kokybiškiems saldumynams, laiku ir maksimaliai gerai atliekamas darbas, įsiklausymas į poreikius ir ilgametė komandos profesionalų patirtis.
Saldžias verslo dovanas ir reklaminius sprendimus gebame sukurti nuo iki, pradedant idėjų generavimu, baigiant kaspinu perrištos dėžutės įteikimu. Per daugiau nei 20 gyvavimo metų spėjome įgyvendinti nesuskaičiuojamą kiekį tradicinių ir laiką lenkiančių sprendimų visose Baltijos šalyse: įmonių logotipai, reklaminių kampanijų nuotraukos ir šūkiai puošia įmantrių skonių saldumynų dėžutes, veganiškus skanėstus, ekologiškus saldumynus, saujomis graibstomus ledinukus, reklaminius šokoladus, dovanas partneriams ir darbuotojams.

Saldžios dovanos | saldireklama.lt
Komunikacijos įrankis | saldireklama.lt

Kuriame komunikacijos įrankius

Tikime, kad saldi dovana – gerokai daugiau nei dailiai supakuotas desertas. Tai subtilus komunikacijos įrankis, gebantis sužadinti smalsumą, pralaužti ledus, atrakinti duris ir pasakoti savą istoriją. Jūsų tikslui pasiekti sujungiame tai, ką išmanome geriausiai: šiuolaikinės konditerijos subtilybes ir tendencijas, patrauklų ir inovatyvų pakuočių dizainą bei kūrybišką teksto ir vaizdo sinergiją.
Mes kuriame stilių ir emocijas, sprendžiame iškilusias problemas, patariame, padedame išsirinkti skonį ir komunikacijos toną, užmegzti naujus ryšius ir puoselėti ilgalaikius. Juk saldi verslo dovana – raktas į naujas draugystes, sėkmės istorijas ir bendras pergales.