+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Kontaktai
+370 5 2497779


YPATINGOMS ŽIEMOS ŠVENTĖMS – IŠSKIRTINĖS SALDŽIOS KALĖDINĖS DOVANOS

Kurdami šių metų kalėdinių verslo dovanų katalogą galvojome apie jus – kompanijų komandas, kolegas, vadovus, klientus, partnerius. Apie visus, kuriems norisi parodyti dėmesį net būnant toliau nei įprasta.

Saldi kalėdinė dovana – raktas bene į kiekvieną širdį: malonus gestas, motyvuojantis paskatinimas ar įsimintinas priminimas apie save. Saldainių dėžutė su logotipu, šventiniai saldainiai ar kalėdiniai rinkiniai gali pasakyti labai daug, kai negalime susitikti ir pasikalbėti akis į akį.

Kalėdines dovanas verslui gaminame atsižvelgdami į šių dienų aplinkybes. Mes pasirūpinome, kad Jūsų išsirinktas kalėdines verslo dovanas būtų patogu ir saugu pristatyti paštu ar per kurjerius.

Kalėdinė saldainių dėžutė „Grand
Kalėdinė saldainių dėžutė „Grand

Elegantiška dėžutė su triufeliais – klasika alsuojanti saldi kalėdinė dovana.

KALĖDINĖS VERSLO DOVANOS

Suprasdami ypatingą svarbą užmegzti naują ar palaikyti esamą ryšį su klientais, partneriais, darbuotojais atrinkome pačius originaliausius, kokybiškiausius konditerijos gaminius.


KALĖDINĖS VERSLO DOVANOS

Kalėdines dovanos įmonėms

Šokoladas dekoruotas samanomis dėžutėse su logotipu – originalios kalėdinės dovanos įmonėms. Šios samanos (elninė šiurė) yra ištikimųjų Kalėdų Senelio palydovų, Šiaurės elnių, neišsenkantis energijos šaltinis.


Kalėdines dovanos įmonėms

Kaledinės dovanos verslo partneriams

Sakoma, kad valgomos kalėdinės dovanos verslo partneriams – geriausios dovanos! Įrodymas – šis ypatingas mandarinas reklaminėje dėžutėje.


Kaledinės dovanos verslo partneriams

KALĖDINIAI RINKINIAI

Kalėdiniai dovanų rinkiniai su šventiškai žėrinčiais saldumynais. Itin aukštos kokybės rankų darbo juodojo šokolado triufeliai su kreminiu įdaru.


KALĖDINIAI RINKINIAI