+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Ypatingoms žiemos šventėms – išskirtinės saldžios dovanos

Kurdami šių metų kalėdinių verslo dovanų katalogą galvojome apie jus – kompanijų komandas, kolegas, vadovus, klientus, partnerius. Apie visus, kuriems norisi parodyti dėmesį net būnant toliau nei įprasta.

Saldi kalėdinė dovana – raktas bene į kiekvieną širdį: malonus gestas, motyvuojantis paskatinimas ar įsimintinas priminimas apie save. Saldainių dėžutė su logotipu, šventiniai saldainiai ar kalėdiniai rinkiniai gali pasakyti labai daug, kai negalime susitikti ir pasikalbėti akis į akį.

Atsižvelgdami į šių dienų aplinkybes pasirūpinome, kad Jūsų išsirinktas kalėdines verslo dovanas būtų patogu ir saugu pristatyti paštu ar per kurjerius.

Kalėdinis rinkinys „Modern Art“
Kalėdinis rinkinys „Modern Art“

16 šokoladinių saldainių su gurmaniškais įdarais juodos spalvos dėžutėje su logotipu. Saldainiai puošti abstraktaus ekspresionizmo stiliaus dekoru – dovana, kuri įsimena.
Kalėdinis rinkinys „Šiaurės lobis“
Kalėdinis rinkinys „Šiaurės lobis“

Šventinis ekologiško šokolado rinkinys ieškantiems natūralumo ir išskirtinumo. Pagal unikalų receptą pagaminto juodojo šokolado medalionai puošti rausvaisiais pipirais ir šiaurės samanų šakelėmis – subtili kalėdinė dovana.

Suprasdami ypatingą svarbą užmegzti naują ar palaikyti esamą ryšį su klientais, partneriais, darbuotojais atrinkome pačius originaliausius, kokybiškiausius konditerijos gaminius. Išskirtinį dėmesį skyrėme sveikiems produktams Kalėdoms. Kas gali būti geriau, nei saldi verslo dovana, stiprinanti ne tik ryšius, bet ir imunitetą? Ieškantiems sveikuoliškų dovanų siūlome rinktinį ekologišką šokoladą, saldumynus su džiovintais vaisiais ir gardėsius be cukraus.

Kasmet gyvename posakiu „roges ruošk vasarą“, todėl klientams patariame saldžias kalėdines verslo dovanas užsisakyti kuo anksčiau. Pažadame: sutaupysite ne tik laiko ir jėgų, bet ir sulauksite nuolaidų.