+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Ypatingoms žiemos šventėms – išskirtinės saldžios dovanos

Kurdami šių metų kalėdinių verslo dovanų katalogą galvojome apie jus – kompanijų komandas, kolegas, vadovus, klientus, partnerius. Apie visus, kuriems norisi parodyti dėmesį net būnant toliau nei įprasta.

Saldi kalėdinė dovana – raktas bene į kiekvieną širdį: malonus gestas, motyvuojantis paskatinimas ar įsimintinas priminimas apie save. Saldainių dėžutė su logotipu, šventiniai saldainiai ar kalėdiniai rinkiniai gali pasakyti labai daug, kai negalime susitikti ir pasikalbėti akis į akį.

Atsižvelgdami į šių dienų aplinkybes pasirūpinome, kad Jūsų išsirinktas kalėdines verslo dovanas būtų patogu ir saugu pristatyti paštu ar per kurjerius.

Kalėdinis rinkinys „Modern Art“
Kalėdinis rinkinys „Modern Art“

16 šokoladinių saldainių su gurmaniškais įdarais juodos spalvos dėžutėje su logotipu. Saldainiai puošti abstraktaus ekspresionizmo stiliaus dekoru – dovana, kuri įsimena.
Kalėdinis rinkinys „Šiaurės lobis“
Kalėdinis rinkinys „Šiaurės lobis“

Šventinis ekologiško šokolado rinkinys ieškantiems natūralumo ir išskirtinumo. Pagal unikalų receptą pagaminto juodojo šokolado medalionai puošti rausvaisiais pipirais ir šiaurės samanų šakelėmis – subtili kalėdinė dovana.

Suprasdami ypatingą svarbą užmegzti naują ar palaikyti esamą ryšį su klientais, partneriais, darbuotojais atrinkome pačius originaliausius, kokybiškiausius konditerijos gaminius. Išskirtinį dėmesį skyrėme sveikiems produktams Kalėdoms. Kas gali būti geriau, nei saldi verslo dovana, stiprinanti ne tik ryšius, bet ir imunitetą? Ieškantiems sveikuoliškų dovanų siūlome rinktinį ekologišką šokoladą, saldumynus su džiovintais vaisiais ir gardėsius be cukraus.

Kasmet gyvename posakiu „roges ruošk vasarą“, todėl klientams patariame saldžias kalėdines verslo dovanas užsisakyti kuo anksčiau. Pažadame: sutaupysite ne tik laiko ir jėgų, bet ir sulauksite nuolaidų.

Puoštas šokoladas
„Šiaurės samanos“, 80 g

Šokoladas dekoruotas samanomis – originali šventinė verslo dovanėlė su ypatinga istorija.
Šios samanos (elninė šiurė) yra ištikimųjų Kalėdų Senelio palydovų, Šiaurės elnių, neišsenkantis energijos šaltinis. Skandinavijoje iš elninės šiurės gaminamas cukrus ir net spiritas, o tolimosios šiaurės tautos jas naudoja liaudies medicinoje.
Idealiai tinka norintiems kalėdinį sveikinimą siųsti paštu. Puikiai atrodo tiek atvirame rėmelyje, tiek dėžutėje su reklaminiu viršeliu.

Kalėdinis rinkinys

„Taurusis“

Itin aukštos kokybės rankų darbo juodojo šokolado triufeliai su kreminiu įdaru. Rinkinį juodoje dėžutėje su logotipu galite užsisakyti iš trijų variantų: „paauksuotų“, „pasidabruotų“ arba „raudona bronza“ nuspalvintų saldainių. Ši išskirtinė kalėdinė dovana įsimins ilgam.

Triufeliai su alkoholio įdaru

„Aqua Vitae“

Įspūdingo dydžio šokoladiniai triufeliai dėžutėje su logotipu. Rafinuotam skoniui – ypatingi įdarai: „Prosecco“ putojančio vyno, romo arba balzamo. Išskirtinis pasirinkimas ieškantiems prabangios kalėdų dovanos verslui.

„Gintariniai vaisiai – 9“

Unikalaus skonio konditerijos meistrų atradimas – kalėdinis rinkinys iš mandarinų su žievele ir figų. Šio dueto aromatas iškart nukelia į saulėtus kraštus ir vasaros karštį.
Mandarinai – neatsiejama žiemos švenčių simbolis ir vertingas vaisius, kupinas naudingų rūgščių, kalio, magnio, kalcio bei vitaminų. Figos – vienas seniausių žmonijos atrastų vaisių, besipuikavusių ant karališkų puotų stalų ir naudotų kaip vaistas.

„Gintarinis mandarinas“

Sakoma, kad valgomos kalėdinės dovanos – geriausios dovanos! Įrodymas – šis ypatingas mandarinas reklaminėje dėžutėje. Tai sulčių sirupe mirkytas vaisius su žievele, apglaistytas juoduoju šokoladu.

„Gintariniai vaisiai – 16“

Akį traukianti, turtingo skonio saldi dovana. Nepjaustytų vaisių cukatos (cukruočiai) gerina nuotaiką, kelia darbingumą ir yra idealus variantas ieškantiems sveikų produktų Kalėdoms.

Imbierinių saldainių kalėdinis rinkinys „Immunitet“

Žiemos šventės – puikus metas parodyti dėmesį tiems, kurie jums rūpi: kolegoms, partneriams, klientams. Kalėdinė verslo dovana iš sveikų produktų – sumanus ir apgalvotas pasirinkimas.
Dėžutėje su logotipu – imbiero, spanguolių, šaltalankių ir džiovintų slyvų saldainiai su juoduoju šokoladu. Ši valgoma kalėdinė dovana stiprina ir tarpusavio santykius, ir imunitetą!

„Sniego gniūžtės“

Ar galima atsispirti zefyrams? Purios tekstūros, gaivių skonių, įvairių spalvų zefyrų rinkinys – saldi kalėdinė dovana, patinkanti ir darbuotojams, ir klientams.

„Džiaugsmo spalvos“

Ryškių spalvų ir gardžių skonių apvalūs neglaistyto marmelado saldainiai iš tikrų uogų ir vaisių paperka savo natūraliu skoniu ir aromatu. Sveiki produktai Kalėdoms – misija įmanoma!


Katalogas - Kalėdinės Verslo Dovanos 2021

Geriausios kalėdinės verslo dovanos – valgomos dovanos!
Mūsų saldžios naujienos gražiausioms žiemos šventėms