+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Kontaktai
+370 5 2497779


Tvarumo link

Tikime, kad tvarumo kultūros pagrindas yra žinios, o valgomos verslo dovanos – puikus būdas užmegzti dialogą, bendrauti, dalintis mintimis, taip pat ir apie šių dienų aktualijas. Saldžios verslo dovanos – ne tik puikus būdas puoselėti santykius versle. Reklaminiai saldumynai gali tapti ir efektyviu komunikacijos įrankiu, skleidžiančiu svarbiausias žinias apie jūsų įmonę, kompanijos vertybes ar tvarumo iniciatyvas.

Siekdami kurti viešąją gerovę drauge, konsultuojame savo klientus ir užsakovus: pasakojame apie pakuočių skirtumus, jų savybes bei kelią žiedinės ekonomikos cikle. Šią, visų ateičiai svarbią, informaciją kaskart skatiname perduoti ir saldžios dovanos gavėjui. Tvarumo tezes galime talpinti ant gaminamos pakuotės, kas suteiks dovanai papildomo turinio ir praturtins dovanojimo ritualą.

Saldūs žingsniai tvarumo link

„Žalieji“ produktai – „žaliesiems“ pirkimams

Kurdami saldireklama.lt kolekciją daug dėmesio skiriame tvariems sprendimams. Džiaugiamės, kad mūsų klientai vis dažniau renkasi valgomas verslo dovanas iš sveikų ir tvariai supakuotų produktų.

Tvarios verslo dovanos mūsų kataloge:

Programa „Ar žinojai?“

Kiekviena saldi dovana gali tapti prasminga galimybe prisidėti prie žinių sklaidos apie tvarumą ir integracinę ekonomiką. Išsirinkote reklaminius saldumynus? Dalį reklaminio ploto kviečiame skirti žinutei apie įmonės pasiekimus.

Viena iš tvarios plėtros užduočių – auginti rūšiavimo įpročius ir gamtos išteklių tausojimo elgesį. Išsirinkite vieną iš žemiau siūlomų teiginių apie pakuočių medžiagas ir jų perdirbimą, o mes jį atspausime ant reklaminės pakuotės – dėžutės, maišelio ar etiketės. Taip valgoma dovana ne tik džiugins nepriekaištinga išvaizda, skoniu, bet ir skatins tvarius įpročius.

Gamtai draugiškos žinutės jūsų verslo dovanai:

Ar žinojai
 1. Ar žinojai? Popierius ir kartonas yra 100% perdirbama medžiaga.
 2. Ar žinojai? FSC ženklu pažymėtų pakuočių popierius ir kartonas yra pagamintas laikantis atsakingos miškininkystės principų.
 3. Ar žinojai? Dėl saldumynų saugumo kartoninė pakuotė padengiama plėvele. Išmesk ją į plastikui skirtą konteinerį – taip prisidėsi prie tinkamo perdirbimo.
 4. Ar žinojai? Plastikas – tvariausia medžiaga pakavimui, puikiai apsauganti produktus. Svarbiausia – plastikas gali būti perdirbamas net kelis kartus.

Reklaminės pakuotės ir medžiagos

Net 90% „Saldi reklama“ pakuočių pagamintos iš popieriaus ir kartono.

Saldainių dėžutėms naudojamas kartonas yra 100% perdirbamas. Tiek balti kreidiniai, tiek spalvoti dekoratyvūs kartonai turi FSC sertifikatą, patvirtinantį, jog kartono gamyba vyko laikantis atsakingos miškininkystės principų.

Šokoladukų etiketės su logotipu pagamintos iš popieriaus, taip pat turinčio FSC sertifikatą. Visos popierinės etiketės yra 100% perdirbamos.

Saldainių vidiniai popierėliai yra skirti konditerijos produktų saugumui užtikrinti. Reprezentaciniai vafliniai saldainiai, šokolado plytelės ir batonėliai pakuojami į pergamentinio popieriaus ir natūralaus vaško pagrindo etiketes, padengtas plonu aliuminio folijos sluoksniu. Vidinis saldainio popierėlis pagamintas iš nevienalytės medžiagos ir yra priskiriamas prie kombinuotų pakuočių.

Reklaminės karamelės ir ledinukų pakuotės spaudžiamos ant homogeniškos „mono“ plėvelės (PET), pagamintos iš 100% perdirbamų medžiagų.

ECO friendly
Made in Lithuania
Recyclable
Green energy

Tvarūs sprendimai Jūsų reklaminei pakuotei

Tvarūs sprendimai

Pagal specialų užsakymą saldainių ir šokoladų etiketes su logotipu ir reklamines saldainių dėžutes siūlome gaminti iš ekologiško popieriaus arba perdirbto kartono.

Tvarūs sprendimai

Nuo 2022 m. atsisakėme standarto laminuoti reklamines saldainių dėžutes. Stengiamės visą gaminio išskirtinumą sukurti dizaino priemonėmis.

Tvarūs sprendimai

Nuo 2023 m. kviečiame rinktis šokoladus su vidine pakuote (folija) pagaminta iš „mono“ plėvelės – homogeniškos, 100% perdirbamos medžiagos.

Tvarūs sprendimai

Vienas naujausių mūsų pasiūlymų – reklaminės karamelės suyrančioje pakuotėje. Pagal specialų užsakymą galime pagaminti reklaminius saldainius plėvelėje, kuri yra tinkama biologiniam skaidymui (kompostavimui).

Projektas „Be likučių“

Diegiame „zero waste“ principus savo veikloje ir kviečiame klientus jungtis prie mūsų tvarumo programos. Dedame visas pastangas, kad turimos medžiagos būtų maksimaliai panaudojamos ir tinkamai utilizuotos.

Perkate reklamines saldainių dėžutes? Jei užsakymas yra Siūlome greitai pagaminti papildomą jų kiekį iš atliekamų dėžučių ruošinių. Taip pratęsite smagias dovanojimo akimirkas arba turėsite sprendimą, staiga pritrūkus dovanų.

Zero waste

Kartono dėžutės „devyni gyvenimai“

Pagamintas reklamines dėžutes pakuojame į didesnes kartono pakuotes. Stengiamės pakartotinai panaudoti tarpines dėžes, kurias gauname iš tiekėjų. Raginame klientus pratęsti kartoninių dėžių naudojimo ciklą.

Išdalinote saldžias verslo dovanas? Panaudokite turimą dėžę dar kartą arba išmeskite į popieriui skirtą konteinerį, kad ji būtų tinkamai perdirbta.

Tvarūs sprendimai mūsų kompanijoje

Efektyvumas

 • Naudojame žaliąją energiją
 • Taupome elektros energiją – biure dirbame šviesiu paros metu
 • Pardavimo ir gamybos procesus organizuojame efektyviai naudodami darbo laiką, medžiagas ir žmogiškuosius resursus
Žalioji energija
Žaliasis taškas

Atliekų perdirbimas

 • Esame pakuočių gamintojai, siekiantys užtikrinti į rinką patenkančių gaminių tvarumą, tinkamą atliekų rūšiavimą ir jų perdirbimą
 • UAB „Apunta“ – atliekų tvarkymo „Žaliasis taškas“ organizacijos narys
 • Registruojame į rinką išleidžiamas pakuotes. Pagal bendradarbiavimo sutartį licencijuotai organizacijai deleguojame tiesioginį atliekų tvarkymo finansavimą bei gamintojams ir importuotojams nustatytas pareigas

Atliekų rūšiavimas

 • Atsakingai rūšiuojame ne tik gamybos proceso paliekamas medžiagas, bet ir smulkias biuro šiukšles
 • Mažiname neperdirbamo plastiko naudojimą, taip prisidėdami prie žiedinės ekonomikos vystymo
Atliekų rūšiavimas
Į darbą dviračiu

Klimatui draugiškos ateities iniciatyvos

 • Planuojame sumažinti dvipusės klijavimo juostos naudojimą dėžučių formavimui.
 • Palaipsniui keisime kolekcijos reklaminių dėžučių formas taip, kad dėžutes būtų galima surinkti be klijavimo, konstrukcijos elementų pagalba.
 • Stengiamės sutrumpinti pristatomų prekių maršrutus.
 • Atsisakėme plastikinių puodelių ir popierinių rankšluosčių, mažiname plastikinių maišelių naudojimą.
 • Skatiname kolegas į darbą keliauti dviračiu.

Laimingi darbuotojai = laimingi klientai

Saldireklama team

Rūpinamės emocine sveikata

Savo kompanijoje kuriame ne tik saugią darbo aplinką, bet ir rūpinamės draugiška atmosfera bei kolegų psichologiniu komfortu. Mus vienija noras suteikti ypatingą dėmesį klientui, o tam pirmiausiai reikia stipraus tarpusavio ryšio. Kiekvienas įnešame savo indėlį, kad atmosfera biure būtų maloni ir įkvepianti.

Kuriame džiaugsmą

Mums labai pasisekė, kad išreikšti savo profesionalumą ir kelti kvalifikaciją galime kurdami saldžias verslo dovanas. Bendravimas, saviraiška, kūryba – neatsiejama mūsų darbo dalis. Tikime, kad mūsų kurti maži tvarios komunikacijos stebuklai kaskart dovanoja įsimintinas akimirkas ir augina draugiškus verslo santykius.

Puoselėjame partnerystes

Palaikome ir vystome verslo santykius su patikimiausiais, puikią reputaciją turinčiais ilgamečiais partneriais. Visada siekiame sąžiningos ir atviros partnerystės, kooperacijos ir problemų spendimo be pykčio. Vertiname mūsų partnerių kūrybiškumą, norą augti ir drauge kurti naujus produktus ir visų suinteresuotųjų šalių interesus projektus.

Esame socialiai atsakingi

Palaikome ir bendradarbiaujame su labdaros organizacijomis:

 • Maisto Bankas - labdaros ir paramos fondas„Maisto bankas“ — labdaros ir paramos fondas
 • Maltos ordino pagalbos tarnyba„Maltiečiai“, Maltos ordino pagalbos tarnyba
 • Food for Ukraine„Food for Ukraine“

Drauge su visuomenininke Agne Baltramaityte sukurtas ir pagamintas unikalios paskirties reklaminis gaminys „Žvėryno šokoladas“, dedikuotas istoriniam Vilniaus mikrorajonui, Žvėrynui. Dėka projekto organizatorės entuziazmo originalus saldus suvenyras , įvilktas į tvarią, specialiai projektui sukurto dizaino, pakuotę, tapo bendruomenės traukos objektu ir ir paramos Ukrainai rinkimo priemone.

Žvėryno šokoladas