+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Švęskime Lietuvą!

Progų pasveikinti tuos, kurie mums patys svarbiausi niekada nebus per daug. Juk taip gera kurti šventę! O saldi dovana – apgalvotas dėmesio simbolis, kviečiantis dalintis ir kaskart pakeliantis nuotaiką.

Kiekvienų metų kalendoriuje – tiek ypatingų datų! Ir nors didžiausia dovanojimo banga aplanko per Kalėdas, nevertėtų užmiršti ir mūsų šalies valstybingumo švenčių. Sausio 13–oji, Vasario 16-oji, Kovo 11-oji ir Mindaugo karūnavimo diena – didingos dienos, kurias paminėti galite įteikdami prasmingą simbolišką verslo dovaną. Valstybingumo šventės – puiki proga įmonėms pasveikinti įmones. Kad ir kam būtų skirtas jūsų sveikinimas – partneriui, klientui, nusipelniusiam veikėjui, mokytojui ar artimajam – kartu su juo siunčiate ir linkėjimą klestėti savo šaliai. Kiekviena valstybės diena – mūsų visų šventė: įmonės , šeimos, bendruomenės.

Ypatingoms šalies datoms paminėti sukūrėme proginius viršelius iliustruotų šokoladukų rinkiniams. Kad dovana būtų dar šiltesnė ir prasmingesnė – siūlome pagaminti asmeniškai dedikuotus, ranka rašytus atvirukus.

Šokolado rinkiniai su žymiausiais Lietuvos gamtos vaizdais ar istoriniais įvykiais kaskart kalba apie didingą, drąsią mūsų tautos praeitį ir ypatingas tradicijas. Proginiai šokolado rinkiniai ir saldainių dėžutės gali būti papuošti jūsų kompanijos logotipu arba jūsų ranka rašytu asmeniniu sveikinimu. Taip saldainių dėžutė taps originaliu ir įsimintinu sveikinimo atviruku. Mūsų patirtis kalba: apgalvota, prasminga ir laikų įteikta verslo dovana – efektyvi rinkodaros projektų dalis.

Šokoladukų rinkinys | Mozaika 7 | ŠVĘSKIME LIETUVĄ!

Šokolado rinkinys – simboliška saldi verslo dovana, ypatingai aktuali pasitinkant valstybines šventes. Kiekvieną iš septynių juodojo šokolado plytelių puošia skirtingos nuotraukos su įspūdingiausiais Lietuvos vaizdais. Dovanos su tautine simbolika – subtilus ir prasmingas būdas parodyti dėmesį kolegoms, partneriams bei priminti valstybinių švenčių svarbą.

Gaminame pagal užsakymą, ant dėžutės viršelio atspausdindami Jūsų įmonės logotipą arba perkelsime ant dėžutės viršelio Jūsų ranka rašytą sveikinimo tekstą.

Šokoladukų rinkinys | Mozaika 14 | ŠVĘSKIME LIETUVĄ!

Proginėje dėžutėje – keturiolikos mini šokoladukų koliažas iš gražiausių Lietuvos vaizdų. Prasminga saldi dovana kolegoms, partneriams ar klientams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Puoselėkime tradicijas – švęskime valstybines šventes, dovanodami simbolines dovanas: saldainių dėžutes, saldžius suvenyrus ar sveikinimo atvirukus.

Gaminame pagal užsakymą, ant dėžutės viršelio atspausdindami Jūsų įmonės logotipą arba perkelsime ant dėžutės viršelio Jūsų ranka rašytą sveikinimo tekstą.

Šokoladukų rinkinys | Mozaika 3×3 | ŠVĘSKIME LIETUVĄ!

Proginėje dėžutėje – gražiausių Lietuvos vaizdų koliažas, atspausdintas ant mini šokoladukų. Originali verslo dovana, ypatingai aktuali pasitinkant valstybines šventes.

Šokoladukų mozaika – ne tik saldus suvenyras, bet ir reikšmingas gestas. Sveikinkite kolegas, partnerius Lietuvoje arba siųskite saldžius linkėjimus į užsienį. Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją, Liepos 6-ąją ir kitas svarbiausias šalies šventes kviečiame švęsti drauge!

Idėja: užrašykite savo sveikinimo tekstą ranka, o mes jį perkelsime ant saldžios dovanos dėžutės viršelio.


POPULIARIAUSIOS