+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


KALĖDINIAI RINKINIAI

Kalėdiniai dovanų rinkiniai su šventiškai žėrinčiais saldumynais. Itin aukštos kokybės rankų darbo juodojo šokolado triufeliai su kreminiu įdaru. Juodoje dėžutėje su logotipu galite užsisakyti „paauksuotų“, „pasidabruotų“ arba „raudona bronza“ nuspalvintų saldainių. Ši išskirtinė kalėdinė dovana įsimins ilgam.

Unikalaus skonio konditerijos meistrų atradimas – kalėdiniai dovanu rinkiniai iš visą savo natūralų grožį išlaikiusių su žievele medaus sirupe mirkytų mandarinų ir figų juodojo šokolado glaiste. Šio dueto aromatas iškart nukelia į saulėtus kraštus ir vasaros karštį. Mandarinai – neatsiejama žiemos švenčių simbolis ir vertingas vaisius, kupinas naudingų rūgščių, kalio, magnio, kalcio bei vitaminų. Figos – vienas seniausių žmonijos atrastų vaisių, besipuikavusių ant karališkų puotų stalų ir naudotų kaip vaistas.

Žiemos šventės – puikus metas parodyti dėmesį tiems, kurie jums rūpi: kolegoms, partneriams, klientams. Kalėdiniai dovanu rinkiniai iš sveikų produktų – sumanus ir apgalvotas pasirinkimas. Dėžutėje su logotipu – imbiero, spanguolių, šaltalankių ir džiovintų slyvų saldainiai su juoduoju šokoladu. Ši valgoma kalėdinė dovana stiprina ir tarpusavio santykius, ir imunitetą!Dovanos aprašymas kataloge


Kalėdinis saldainių rinkinys „Taurusis“ dėžutėje su logotipu
Kalėdinis saldainių rinkinys „Taurusis“ dėžutėje su logotipu

Itin aukštos kokybės rankų darbo juodojo šokolado triufeliai su kreminiu įdaru.