+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Personalizacija ir apipavidalinimo būdaiVisi užsakomi reklaminiai saldumynai yra pakuojami į konkrečiam produktui pritaikytą pakuotę su individualiai Jūsų įmonei sukurtu dizainu. Kad pasirinkta saldi dovanėlė būtų įspūdinga, o Jūsų įmonės ženklas ar paruošta reklaminė žinutė įsimintu kartu su puikias emocijas suteikiančiais saldumynais galime pasiūlyti skirtingas spaudos ir dekoravimo technologijas.

Stengiamės sužinoti arba atspėti visus užsakovo norus ir pageidavimus nes pakuotes saldumynams ir suvenyrams gaminame specialiai Jums, pagal „primatavimą“.

Sukursime ir suprojektuosime reklaminių dėžučių dizainą. Parekomenduosime projektui tinkamas pagaminimo ir dekoravimo technologijas. Jūsų norai ir mūsų profesionalumas padės parinkti tinkamus sprendimus.

Net pačių mažiausių reklaminių saldainių ir šokoladukų popierėliai atrodo įtaigiai ir elegantiškai kai yra kruopščiai paruošti ir kokybiškai atspausti.

Reklaminės etiketės ir folija

Reklaminės etiketės ir folija

Popierinės etiketės gaminamos šokolado plytelėms ir reklaminėms saldainiams pagal su užsakovų suderintą dizainą. Taip pat galima pasirinkti auksinę arba sidabrinę vidinę foliją kuri puikiai apsaugo šokoladinius produktus ir suteikia reklaminiams saldainiams reprezentatyvumo.

Fleksografinė spauda

Fleksografinė spauda

Fleksografija spadžiamos etiketės ant baltos arba permatomos plėvelės saldainiams „flow pack“ pakeliuose ir „Twist“ užsukamoje pakuotėje. Dažniausiai spaudžiama 1-3 spalvos pagal Pantone spalvų paletę.

Išraižymas lazeriu

Išraižymas lazeriu

Lazeriu kiaurai išraižome logotipus, tekstus ir kitus grafinius elementus ant mikrogofro kartono. Tinka dekoruoti nedidelį kiekį pakuočių su valgomais rinkiniais ir pyragais.

Stikeris (lipdukas)

Stikeris (lipdukas)

Populiarus ir ekonomiškas būdas dekoruoti vienspalves dovanų dėžutes. Galime pasiūlyti permatomus, baltus, spalvotus, pasirinktos formos ir dydžio lipdukus su individualiu dizainu.

Reklaminė mova (įmautė)

Reklaminė mova (įmautė)

Spalvotas reklaminis „super“ viršelis vienspalvių dovanų dėžučių apipavidalinimui. Optimalus saldžių dovanų dekoravimo būdas nedideliems ir skubiems užsakymams.

Laminatas

Laminatas

Laminavimas yra kartono apsaugojimo nuo riebalavimo ir kitų poveikių priemonė. Spauda padengta laminatu atrodo ryškesnė. Blizgus arba matinis laminatas suteikia saldainių dėžutėms patvarumo ir išskirtinio puošnumo.

Ofsetinė spauda

Ofsetinė spauda

Ofsetine spauda spaudžiami pasirinktos spalvos fonai, vaizdai ir nuotraukos dėžučių apipavidalinimui. Spauda pagal Pantone ir CMYK kodus. Tinka didesnio tiražo suvenyrinių dėžučių gamybai.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda

Skaitmenine spauda spaudžiami logotipai, pasirinktos spalvos fonai, vaizdai ir nuotraukos dėžučių apipavidalinimui, atvirukai ir etiketes. Spauda pagal CMYK kodus. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių ir etikečių gamybai.

Šilkografija

Šilkografija

Šilkografija spaudžiami logotipai ir kita vektorinė grafika dėžučių apipavidalinimui, atvirukai ir kortelės. Spauda pagal PANTONE kodus. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių gamybai.

Dalinis UV lakavimas

Dalinis UV lakavimas

Daliniu UV lakavimu spaudžiami logotipai, išryškinamos atskiros dizaino detalės. Pakuotė įgauna papildomo dekoratyvumo ir puošnumo.

Auksavimas metalizuota folija

Auksavimas metalizuota folija

Blizgia arba matine metalizuota folija spaudžiami logotipas, užrašai, palinkėjimai ir kita vektorine grafika. Tradiciškai tai auksinė arba sidabrinė folija. Esant ypatingam poreikiui ir dizaino sprendimui folijos spalva parenkama iš folijos tiekėjų spalvų palečių. Tinka solidžios dovanos dekoravimui ir puošniai pakuotei.

Kongrevas

Kongrevas

Kongrevu (reljefu) yra keliamas arba įspaudžiamas logotipas, tekstas, kitas vektorinis piešinys arba raštas. Tinka solidžios dovanos dekoravimui ir puošniai pakuotei. Gražiai atrodo kartu su metalizuota folija.

Juostelė su logo

Juostelė su logo

Skirtingų spalvų ir pločių juostelės su spauda efektingai sprendžia dovanų personalizavimą, papuošia saldainių dėžutes ir rinkinius. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių personalizavimui.

Kaspinas

Kaspinas

Platus derančios spalvos kaspinas - yra dėžučių uždarymo elementas ir apipavidalinimo akcentas. Siūlome aprišti „kampučiais“arba „tortuku“ šokoladukų mozaikas, rinkinius ir prabangias ir populiarias saldainių dėžutes.

Atvirukas

Atvirukas

Individualaus dizaino atvirukas arba maža kortelė su logotipu - tai ekonomiškas ir efektingas būdas personalizuoti dovanėlę. Atviruką galima įklijuoti į dėžutes dangtelį, pritvirtinti juostelę arba įdėti į dėžutes vidų.
Tinka mažesnio kiekio suvenyrų personalizavimui.