+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Pirkimo taisyklės

SALDŽIŲ VERSLO DOVANŲ IR SUVENYRŲ PARDAVIMO, APMOKĖJIMO IR PRISTATYMO SĄLYGOS

UŽKLAUSOS:

Prašome kataloge pasirinkti norimus produktus ir paspausti „Sužinoti kainą“.
Užpildykite ir saugiai išsiųskite užklausos formą ( su Privatumo politika prašome susipažinti čia).  Kad operatyviai gautumėte Jums aktualų pasiūlymą, patariame pažymėti pageidaujamą saldžių verslo dovanų kiekį ir užsakymo atlikimo data. Komentaruose yra naudinga pasidalinti saldžios dovanos idėją, kam ir kokiose aplinkybėse planuojate dalinti reklaminius saldumynus, kokios kainų kategorijos dovanėlių ieškote. Mūsų pardavimų skyrius yra pasiruošęs parengti Jums išsamų pasiūlymą kuris atitiks Jūsų lūkesčius ir planuojamą biudžetą.
Į Jūsų užklausimą atsakysime per vieną darbo dieną.
Laisvos formos laišką galite parašyti  el.paštu info@apunta.lt
Konsultacijos ir patarimai darbo dienomis  tel. +370 5 249 77 79.

PASIŪLYMAI:

GAMYBOS TERMINAI:

priklausomai nuo pasirinkto produkto, užsakymą pagaminsime per  5 - 20 darbo dienų nuo maketo suderinimo, užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo dienos.

APMOKĖJIMO SĄLYGOS:

Pradedame vykdyti užsakymą, kai gauname pakuotės dizaino, pilnai užpildytos užsakymo formos patvirtinimą ir 100% išankstinio apmokėjimo įskaitymą į mūsų sąskaitą.

SKUBŪS UŽSAKYMAI

Esant techninei galimybei, vykdome skubius ir labai skubius užsakymus.
Skubiems užsakymams taikomas mokestis nuo 50,00 €+PVM. Papildomo skubos mokesčio suma priklauso nuo pasirinkto produkto ir užsakymo apimties.
Daugiau apie skubius užsakymus EXPRESS PASLAUGA PER 72 VAL

REKLAMINĖS PAKUOTĖS DIZAINAS IR MAKETO PARUOŠIMO SPAUDAI ĮKAINIAI:   

VAIZDINĖS MEDŽIAGOS PATEIKIMAS

Maketavimui prašome paruošti logotipą(us), nuotraukas, paveikslėlius, tekstus arba kitą informaciją (pvz. šūkius, kontaktus, QR kodą ir t.t.)
 

JEI REKLAMINĖS PAKUOTĖS MAKETĄ KURIA JŪSŲ KOMPANIJOS DIZAINĖRIS


Medžiagą reklaminės pakuotės maketui arba Jūsų sukurtą dizainą  siųskite elektroniniu paštu arba per www.wetransfer.com (iki 2Gb). 

ŽENKLINIMAS 

Visa maistui skirta pakuotė yra ženklinama pagal EP ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 1169/2011, 2011 m. spalio 25 d., dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams, reikalavimus.
Matomoje vietoje ant reklamines pakuotės, lipduko arba ant tarpinės gofro kartono dėžės privaloma nurodyti šiuos duomenis:
maisto produkto pavadinimas; sudedamosios dalys; alergiją sukeliančios medžiagos; sudedamųjų dalių ar jų kategorijų kiekis; maistingumas; grynasis kiekis; vartojimo terminas; laikymo sąlygos; kilmės vieta; maisto verslo operatoriaus pavadinimas.

PRODUKCIJOS PAKAVIMAS TRANSPORTAVIMUI

Prekės (sveriami reklaminiai saldainiai ir šokoladai, saldainių dėžutės su logotipu, maišeliai ir t.t.) pakuojamos į standartines gofro kartono dėžes pagal nustatytus standartinius kiekius ir svorį.
Jei užsakytas pageidaujate supakuoti pagal kiekius reikalingus Jūsų planuojamam saldžių dovanų paskirstymui, prie užsakymo sumos pridedama specialios tarpinės pakuotės kainą.

PRISTATYMO KAINOS (TRANSPORTO IŠLAIDOS):

PRODUKCIJOS KOKYBĖ, GALIOJIMAS IR LAIKYMO SĄLYGOS

Visa konditerijos produkcija  supakuotą į reklamines pakuotes yra kokybiška, gaminama prisilaikant visų technologinių normų ir yra sertifikuota. „Saldi reklama“ užtikrina, kad pirkėjui būtų perduota šviežia produkcija pagal užsakymą pagamintuose kokybiškose dėžutėse/ pakuotėse be pažeidimų. Už tolimesnį produkcijos panaudojimą ir sandėliavimą atsako pirkėjas.
Saldainiai yra geri iki 6 (šešių) mėnesių nuo pagaminimo datos; šokoladas yra geras iki 12 (dvylika) mėnesių nuo pagaminimo datos; karameliniai saldainiai yra geri iki 12 (dvylika) mėnesių nuo pagaminimo datos.
Produkcijos laikymo sąlygos: temperatūra 18±3°C; santykinis oro drėgnumas ne daugiau kaip 75%, vengti tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros pokyčių.
Mes labai stengiamės ir užtikriname, kad užsakyta ir pagaminta produkcija pasieks jus laiku ir atrodys nepriekaištingai.