+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Dovanos Moters dienai

Moterims, draugėms, kolegoms ir bendradarbėms – visos pavasario gėlės!

Kovo 8 dieną tradiciškai prašvinta dangus ir žmonių veidai. Visi skubame pasveikinti ne tik artimas moteris, bet ir sukurti šventę bendradarbėms. Saldžios dovanėlės, kurias ruošiame Moters dienai dažniausiai yra nedidelės, mielos, su daugybe gėlių ir sveikinimų.

Esame paruošę smagią pavasarinę šokoladinių dovanėlių kolekciją. Ir nors paprastai sveikinimais Moters dienos proga pradedame rūpintis likus vos kelioms dienoms iki šventės, siūlome saldžias verslo dovanas pasirinkti šiandien. Šokolado plyteles, saldainius, saldainių dėžutes ir šokoladukų rinkinius su palinkėjimais ir sveikinimais pagal jūsų užsakymą pagaminsime greitai ir pristatysime laiku!

Šokoladukų rinkinys | Mozaika 3×3 | KOVO 8
Šokoladukų rinkinys | Mozaika 3×3 | KOVO 8
Šokoladukas 20 g | KOVO 8
Šokoladukas 20 g | KOVO 8

Pasiūlymas vyrams – dovanėlės Moters dienos proga kolegėms.

Proginis 20 g šokoladukas, ant kurio galėsite užrašyti vardus, parašyti asmeninius sveikinimus. Šiai pavasario šventei smagu dovanoti ir šokoladines dovanėles su nuotrauka.

Pasiūlymas moterims - šokoladukų rinkinys su individualia nuotrauka draugėms. Malonių prisiminimų nuotraukos apie bendrą kelionę, smagaus šėlsmo vakarėlį ar poilsį gamtoje akimirkos papuoš šokoladukų rinkinius.

Iki kovo 5 dienos visoms moterims, užsakančioms šokoladukų rinkinius su individualia nuotrauka - speciali šventinė nuolaida ir siurprizas nuo „Saldi reklama“ vyrų.Dovanos kovo 8-ąjaiPOPULIARIAUSIOS