+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Dovanos Valentinui

„Numegzti“ galime bet kokios spalvos šokoladinę širdį.

Vasariui įpusėjus, jau atsiranda įkyrus nuovargis ir lengvas susierzinimas nuo užsitęsusių šalčių. Visi pradedam laukti ir skubinti pavasarį. Turbūt neatsitiktinai šiuo metu pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną. Kai norisi daug šypsotis, dovanoti mielas ir šmaikščias smulkmenas ne tik savo antrai pusei, bet ir visiems, kam norisi pakelti nuotaiką, sušildyti savo dėmesiu ir nuoširdžiais palinkėjimais išsklaidyti niūrias žiemos pabaigos nuotaikas.

Esame įsitikinę, kad meilė yra toks neapsakomai didelis ir visą gyvenimą, kiekvieną jo akimirką mus lydintis reiškinys, kurio nesutalpinsi į vieną šurmulingą ir daugeliui, atrodo, nereikšmingą dieną. Vieni kategoriškai teigia, jog nešvenčia „Valentinkės“, kiti, likus vos kelioms dienoms iki meilės dienos šventės puola skubiai ieškoti Valentino dovanos, tarsi prieš tai nematė kalendoriaus.

Visiems skubantiems saldžias dovanėles Valentino dienos proga tenka gaminti labai greitai. Nedidelį kiekį atvirukų su šokoladine širdele ir ranka parašytu sveikinimu, šokolado rinkinius su nuotrauka, individualiais palinkėjimais arba pavienius saldainius ir šokolado plyteles su skirtingais vardais ir linkėjimais pagaminame per 2-3 dienas! Kviečiame pasirinkti.

Saldainių dėžutė „Širdelė“
Saldainių dėžutė „Širdelė“ su šokoladukais
Ledinukai ant pagaliuko „Širdelės“ Valentino dienai
Ledinukai ant pagaliuko „Širdelės“ Valentino dienai

Nors vasario 14 labiau asocijuojasi su švente, kai sveikiname artimuosius ir draugus, tai puiki proga verslo įmonėms siunčiant Valentino dienos sveikinimus priminti apie save klientams, parodyti dėmesį partneriams, paskatinti pirkėjus, motyvuoti komandos narius.

Verslo įmonėms, kurios turi planų Valentino dienos periodu komunikuoti su klientais ir pasirūpina užsakymais iš anksto siūlome originalius sprendimus. Gaminame pakuotes su unikaliu, individualiai sukurtu, dizainu. Parenkame tinkamiausius konkrečiam sumanymui saldumynus, pasirūpiname dovanėlių išsiuntimu.

Džiaugiamės galėdami įgyvendinti visas Valentino dienos idėjas. Tai gali būti logotipu paženklinti atvirukai Valentino dienai, tradicinės ir širdelės formos saldainių dėžutės, šokoladai su reklama ir originalais sveikinimais ant individualiai pagamintos pakuotės.VALENTINO DIENOS DOVANOS


Saldainių dėžutė

„Širdelė“

Širdelės formos saldainių dėžutė su logotipu – tradicinė dovanėlė Valentino dienos proga. Raudonos spalvos dėžutėje su proginiu kaspinu keturi šokoladukai su palinkėjimais arba įmonės logotipu. Užsakant 100 vnt. sukursime unikalaus dizaino dėžutę išskirtinai Jums.

Šokoladas Valentino dienai

„Megzta širdis“

„Numegzti“ galime bet kokios spalvos šokoladinę širdį. Originali ir skani šokoladinė verslo dovanėlė tinka sveikinimams Valentino dienos proga ir teminiams renginiams bei rinkodaros projektams. Skirtingų spalvų uogų ir vaisių skonio šokoladinė širdelė rudos arba juodos spalvos kartono dėžutėje. Logotipą pritaikysime pagal Jūsų sumanymą ant dėžutės viršelio, juostelės, įmautės, atviruko arba lipduko.

Šokoladukų rinkinys

„Mozaika 4“

Pagal individualų užsakymą pagaminti iliustruotų šokoladukų rinkiniai su logotipu - originalus šokoladinis sveikinimas Valentino dienos proga. Nuotraukos, ranka rašytos šmaikščios frazės, sveikinimai, animaciniai piešinukai ir visos kitos Jūsų originalios idėjos Valentino dienai atskleis Jūsų kūrybišką požiūrį į sveikinimus ir verslo dovanas.

Valentino dovana

„Hot choco“

karštam šokoladui

Pieniško šokolado plytelė ant pagaliuko pakuotėje, kurią pagaminsime išskirtinai Jums. Tai ne tik žaismingos formos šokoladas, kurį galima tiesiog suvalgyti. Plytelę ištirpinus karštame piene gausite karštą šokoladinį gėrimą. Verslo suvenyras, puikiai tinkantis teminiam Online renginiui Valentino dienos proga. Ant pakuotės atspausime nuotraukas, renginio pavadinimą, dalyvių vardus, logotipus.

Forminis šokoladas

„Drugeliai širdyje“

Juoda, raudona, rožinė, sidabrinė. Kokios dar spalvos gali būti šokoladinė širdis? Skirtingų spalvų, uogų ir vaisių skonio šokoladinės širdelės pagal užsakymą pagaminame dėžutėse su logotipu. Šis nuostabus dizainerių ir konditerių kūrinys - tikras atradimas ieškantiems romantiškos dovanos.
Dėžutę galima pasirinkti juodos arba rudos spalvos. Logotipą uždėsime ant dėžutės viršelio, atvirutės arba atlasinės juostelės.