+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Ieškantiems dovanų siuntimui paštu – valgomos verslo dovanos

Dovanos įteikimas – ypatingas malonumas ir tam, kuris ją gauna, ir tam, kuris įteikia. Kai neįkainojamo gyvo kontakto galimybės netenkame – atrandame naują džiuginimo būdą: dovanų siuntimą paštu.

Praktika verslo dovanas siųsti paštu vis populiarėja. Tai efektyvi rinkodaros priemonė, siekiant kurti ir puoselėti ryšį su svarbiais užsakovais, puikus būdas pristatyti naujus produktus, paslaugas ir dėmesį traukiantis žingsnis nuotolinių renginių anonsavimui.

Valgomos dovanos, paruoštos siuntimui paštu vis dažniau pasitarnauja pristatant darbo priemones ar užkandžius renginių dalyviams, maloniam naujų darbuotojų sutikimui, nuotolinio darbo vietų organizavimui. Ir, žinoma, verslo dovanos, siunčiamos paštu – tikra klasika, norint pasveikinti, padėkoti, priminti apie įmonę ar apie jos teikiamas paslaugas.

Saldainių dėžutė „Grand“ – klasika alsuojanti saldi dovana.
Saldainių dėžutė „Grand“ | Dovanos siuntimui paštu
„Universe“ su įvairiais saldumynais
„Universe“ su įvairiais saldumynais | Dovanos siuntimui paštu

Valgomas dovanas ir praktiškus verslo suvenyrus siunčiant paštu galima įgyvendinti daugelį išsikeltų rinkodaros tikslų. Turite užduotį ar tikslą? Susisiekite su mumis: į kiekvieną įsigilinsime, rasime optimaliausias priemones ir įgyvendinsime. Pasiūlysime išsirinkti valgomas verslo dovanas iš saldireklama.lt kolekcijos arba sukursime saldžias dovanas, kurios adresatą saugiai pasieks kompaktiškoje dėžutėje su logotipu ar tvirtame voke.

Šokolado plytelės reklaminėje pakuotėje, įvairių dydžių rinkiniai su iliustruotais šokoladukais – šokoladukų mozaikos, kompaktiškos saldainių dėžutės, sveikuoliški saldumynai, veganiški batonėliai – tik keli pavyzdžiai iš gausaus mūsų asortimento.

Įgyvendiname paslaugą „nuo iki“: pagal užsakymą gaminame personalizuotas dovanas su logotipu ir individualiai Jums kurtu dizainu. Mūsų pakuočių arsenale – kokybiškos, estetiškos, pagal naujausias dizaino tendencijas kuriamos pakavimo priemonės, įvairių dydžių dėžutės. Jas galime puošti ir Jūsų įmonės atributika. Įgyvendinus užsakymą gausite savo įmonės logotipu paženklintą produktą, supakuotą į adresatui skirtą dėžutę ar voką, visapusiškai paruoštą išsiuntimui. Esant poreikiui paruoštas išsiuntimui dovanėles kurjeriai gali atsiimti tiesiai iš mūsų sandėlio.Pasirinkite dovaną


„Metų laikai 2“
„Metų laikai 2“ | Dovanos siuntimui paštu

POPULIARIAUSIOS