+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Ranka rašytas linkėjimas –
jaudinanti valstybinės šventės dovanos dalis

Valstybinės šventės mumyse kasmet žadina pasididžiavimą ir dėkingumą. Daugiau nei metus gyvenant naujoje, pasaulinės pandemijos paliestoje realybėje, ne vienas ima jausti ir nerimą. Kaip kovo 11 švęsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kai dėl saugumo neplanuojamos eisenos ir šventiniai koncertai? Kaip sukurti ypatingą atmosferą sau, šeimai ir darbo kolegoms?

Mes sakome „Švęskime Lietuvą!“ ir kviečiame prisiminti paprastus, tačiau ypatingą jausmą padedančius sukurti dalykus.

Švęsdami šalies laisvę iškelkime trispalvę. Ne dėl to, kad tai daryti būtina, o todėl, kad languose ir ant namų sienų plazdančios vėliavos mus vienija, skleidžia žinią, kad mums rūpi ir kuria pakilią nuotaiką. Drauge su šeima galite iškepti šventinį trijų spalvų pyragą, namuose klausytis mėgstamiausių lietuviškų dainų, žaisti stalo žaidimus apie Lietuvą.

Kiekvienas krepšinio sirgalius žino, kad nėra geresnio jausmo, nei būti vienoda atributika pasipuošusios, bendram tikslui susitelkusios bendruomenės dalimi. Nors kol kas gyvai susiburti nepavyks – galime išreikšti savo meilę šaliai, vilkėdami trispalvius drabužius, užsirišdami tautiniais raštais margintą juostą ar įsisegdami vėliavėlę į švarko atlapą. Juk būdami namuose kelių mygtukų paspaudimu galime būti matomi bei skleisti žinią kolegoms ir pasauliui.

Daugelis darboviečių, kompanijų ir šeimų apjungia skirtingų kartų atstovus. Valstybinė šventė – puikiausia proga dalintis istorijomis ir prisiminimais apie laisvę. Gal pats metas teminiam vakarui, telefono skambučiui ar ranka rašytam atvirukui?

Dinamiškoje elektroninių laiškų, žinučių ir balso pranešimų kasdienybėje ranka rašytas tekstas tampa ypatingo dėmesio ženklu, kuriančiu išliekamąją vertę. Suteikite išskirtinį malonumą sau ir sveikinimą gaunančiajam: sukurkite asmenišką, šiltą ir svarbiausia – savo ranka rašytą linkėjimą. Atvirukas ir specialiai sukurta lietuviškų saldainių dėžutė – išskirtinio dėmesio ir ryšio puoselėjimo simbolis.

Lietuviški suvenyrai, saldainiai ar šokoladas su Lietuvos atributika – tik kelios saldžių dovanų idėjos, kuriomis galite pasinaudoti sveikindami darbuotojus, partnerius ar klientus su valstybine švente.

Valstybinių švenčių reikšmė atrodo dar ypatingesnė ir jautresnė tiems, kurie gyvena toli nuo Lietuvos. Nustebinkite savo giminaičius, draugus, artimuosius, gyvenančius svetur. Saldžios dovanos į užsienį su jūsų ranka rašytu linkėjimu sukels nepamirštamas emocijas. Kovo 11 diena gautos lauktuvės iš Lietuvos leis bent trumpam pasijusti arčiau namų.