+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Pyragai reklaminėse dėžutėse –
ieškantiems didelės ir ypatingos saldžios dovanos

Verslo dovana gali tapti ir maloniu gestu, ir partnerystės sutvirtinimo simboliu, ir didele staigmena. Pyragas reklaminėje dėžutėje – idealus pasirinkimas ieškantiems ypatingos saldžios dovanos, kuria galės mėgautis ne tik jos gavėjas, bet ir kolektyvas ar šeima.

Šviežias rankų darbo pyragas, supakuotas dailioje ir tvirtoje personalizuotoje dėžutėje – saldi dovana, kurią įsimins ilgam. Mūsų kataloge – abejingų nepaliekantys rankų darbo saldūs kepiniai: desertų stalo karalius, totoriškas aguonų pyragas „Šimtalapis“, tradicinis šokoladinis pyragas su vyšniomis ir gurmaniškas su burokėliais, įvairiausių skonių keksai.

Pyragas reklaminėje dėžutėje su logotipu sužavės tiek vadovą, svarbų klientą ar partnerį, tiek gausų kolektyvą. Tai didelė saldi dovana, kuria gera dalintis.

Šimtalapis pakuotėje su individualiu dizainu
Šimtalapis pakuotėje su individualiu dizainu
Šakotis dėžutėje su logotipu
Šakotis dėžutėje su logotipu

Skiriame ypatingą dėmesį tiek valgomų dovanų kokybei – skoniams, formoms, dekorui, pakuočių dizainui, tiek praktiškumui – patogiam, saugiam siuntimui paštu ar pristatymui per kurjerį.

Mielai sukursime saldžią dovaną pagal Jūsų pageidavimus: pasiūlysime dėžutę su logotipu, padėsime unikaliai atspindėti įmonės stilių, pasirūpinsime šventiniu ranka rašytu sveikinimu.Pasirinkite dovaną