+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Kontaktai
+370 5 2497779

Saldžios verslo dovanos efektyviai rinkodarai

Dovanodami verslo dovanas partneriams, esamiems ar potencialiems klientams, tikimės parodyti daugiau nei padėką. Mes siekiame žengti sumanų rinkodaros žingsnį, darantį įspūdį, įtvirtinantį ryšius ir kuriantį pozityvias asociacijas su mūsų atstovaujama įmone ar prekės ženklu. Įgyvendinti šiuos tikslus padeda saldžios dovanos.

Originali, estetiška, kokybiška, įsimenanti – visas šias savybes turi kiekviena „Saldi reklama“ valgoma dovana, gaminama pagal užsakymą ir supakuota į dėžutę su logotipu. Nes saldainių dėžutė be šio simbolio – tai tiesiog malonus gestas. O saldi dovana su prekės ženklu ant pakuotės – įsimenantis sveikinimas, nešantis prasmingą žinutę apie Jūsų veiklą.

Šokoladas, saldainiai ar pyragas pakuotėje su logotipu – efektyvi rinkodaros priemonė. Maisto skoniai ir aromatai turi ypatingų galių sužadinti žmogaus jausmus, emocijas ir prisiminimus. Todėl nenuostabu, jog ragaujant Jūsų įteiktus saldumynus, saldžios dovanos gavėjui kils malonios asociacijos su Jūsų įmone.

Reklaminė saldainių dėžutė UNIVERSE
Reklaminė saldainių dėžutė UNIVERSE su įvairiais saldumynais
Reklaminė dražė dėžutė su logotipu MINI
Reklaminė dražė dėžutė MINI

Į kiekvieną dovanų kolekciją sudedame aukščiausios kokybės, rinktinių skonių, originalius Europos šalių gamintojų konditerijos produktus ir saldumynus. Siekdami veiksmingiausių ir išskirtiniausių rezultatų, dovanas reklaminėse pakuotėse gaminame pagal individualius užsakymus: kiekvieną supakuojame į specialiai jai sukurtą dėžutę su logotipu.

Pakuočių gamybai ir dekorui naudojame tiek kokybiškiausias medžiagas (kartoną, popierių, plastiką), tiek aukščiausios prabos spaudą. Siuntimui paštu gaminame papildomas pakuotes. Galime pasirūpinti ir patikimu produkcijos išsiuntimu, kad saldžios dovanos patektų tiesiai į Jūsų klientų rankas. Džiaugiamės per daugelį metų darniai sustyguota projektų valdymo sistema: procesus įgyvendiname greitai ir kokybiškai.

Džiaugiamės, kad į mus nuolat kreipiasi marketingo specialistai. Esame sukaupę milžinišką patirtį konsultuojant nuo verslo dovanos idėjos iki jos įteikimo. Ieškodami efektyviausių sprendimų, pasitelkiame individualiam projektui tinkamiausias rinkodaros priemones. Kuriame marketingo kampanijų koncepcijas, įgyvendiname klientų vizijas ir poreikius, patariame, kaip verslo dovanas pasitelkti efektyviai komunikacijai, pozityvios nuomonės formavimui ar pardavimų skatinimui tiek pardavimo vietose, tiek nuotoliniu būdu.

Vis didesnei gyvenimo daliai persikeliant į virtualią erdvę, jau spėjome įgyvendinti ne vieną sėkmingą rinkodaros žingsnį, gamindami saldžias dovanas el. parduotuvių klientams, renginių ir mokymų internete dalyviams.

Mes kuriame daugiau nei saldumynus – mes kuriame išliekamąją vertę.Pasirinkite dovaną


Reklaminis šokoladas su logotipu MINI
Reklaminis šokoladas su logotipu MINI

POPULIARIAUSIOS