+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Reklaminiai „lankstinukai“, kurie įsimins ilgam: iliustruotų šokoladukų rinkiniai dėžutėse

Ieškančius originalių reklaminių sprendimų, norinčius dovanoti ne tik saldžias akimirkas, bet ir įdomias, įsimenančias istorijas, sužavės „Šokoladukų mozaikos“ – iliustruoto šokolado rinkiniai dėžutėse. Tai daugiau nei saldi dovana – tai naujas požiūris į reklamą ir verslo dovanas. Priklausomai nuo rinkinio dydžio, galime jį paversti unikaliu saldžiu reklaminiu bukletu, gardžiu informaciniu lankstinuku ar net nedideliu jūsų produkcijos katalogu.

„Šokoladukų mozaika“ – du viename: kokybiško, Lietuvoje pagaminto šokolado rinkinys ir unikalus, specialiai jums sumaketuotas informatyvus verslo suvenyras. Džiugins tiek idealus kainos ir kokybės santykis, tiek rezultatas – originali, įsimenanti, maloni reklama. Itin efektyvus būdas įtaigiai perteikti norimą žinią ir kartu padovanoti nepriekaištingų saldumynų skonį.

Reklaminis šokoladukų rinkinys baltos arba natūraliai rudos spalvos dėžutėje. Dangtelis – iš skaidraus plastiko. Šokoladukai su logotipu, nuotrauka arba piešiniu.
Šokoladukų rinkinys | Mozaika 4x4 | Su Jūsų Logo
Reklaminis šokoladukų rinkinys dėžutėje su atlenkiamu viršeliu. Šokoladukai su logotipu, nuotrauka arba piešiniu. Spauda iš visų dėžutės pusių.
Šokoladukų rinkinys | Mozaika 12 | Su Jūsų Logo

Priklausomai nuo pasirinkto dėžutės dydžio ir šokoladukų kiekio galite perteikti trumpą, bet įtaigų (4 vaizdų) arba išsamų (net iki 64 vaizdų) pasakojimą apie savo įmonę, renginį, paslaugą ar produktą. „Šokoladukų mozaikos“ iliustracija pasirinkus vien įmonės ženklą ir išdėliojus šachmatų principu, jį galima pakartoti 9, 16 ar net 25 kartus. Šis informatyvus verslo suvenyras atsineštas į susitikimą neišvengiamai pateks į jo dalyvių bei kolegų rankas, skleisdamas žinią apie jus.

Šokoladukų etikečių iliustracijomis gali tapti nuotraukos, piešiniai, prekės ženklų logotipai ar tekstai: kino filmų ar vaizdo klipų kadrai, personažų portretai, informacija apie renginius, koncertų programos, kelionių maršrutai ir t.t. Tai gali būti skirtingų vaizdų koliažas, „šachmatų lenta“ ar vienas didelis vaizdas, suskaidytas į kvadratėlių dėlionę. Kuo sudėtingesni sumanymas – tuo įdomesnė ir įspūdingesnė verslo dovana.

Pamirškite reklaminių lankstinukų gamybą: šį šokolado rinkinį paversime įmonės vardo reklama, kompanijos vertybių rinkiniu, katalogu su prekės ženklais, naujais produktais ar paslaugomis. Kad ir kokį vizualinį sprendimą pasirinksite, šis informatyvus verslo suvenyras bus gerokai įtaigesnis ir efektyvesnis nei įprastas reklaminis bukletas, skrajutė ar lankstinukas. Logotipas ar papildoma informacija taip pat gali būti atspausti ant popierinės juostelės.

„Šokoladukų mozaikos“ – vis populiaresnė, žaisminga, patraukli reklamos forma, suteikianti neribotas kūrybines galimybes. Per pastarąjį dešimtmetį spėjome įgyvendinti netikėčiausias klientų idėjas ir mūsų komandos kūrybinius sprendimus: šokoladukų etiketes puošė stilingi kaklaraiščiai, sunkiasvorė agrotechnika, regioninių parkų augalai, gyvūnai, muziejų eksponatai ir kiti išskirtiniai vaizdai.

Reklaminis šokoladukų rinkinys baltos arba natūraliai rudos spalvos dėžutėje. Dangtelis – iš skaidraus plastiko. Šokoladukai su logotipu, nuotrauka arba piešiniu.
Šokoladukų rinkinys | Mozaika 4 | Su Jūsų Logo
Solidi ir įsimintina reprezentacinė dovana partneriams ar klientams.
Šokoladukų rinkinys | „Panoramika“ | Su Jūsų Logo

Šie šokolado rinkiniai populiarūs tarp įvairiausių sričių klientų: ministerijų, valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų, statybos, žemės ūkio, telekomunikacijų, transporto, kultūros, turizmo atstovų. Nuo tarptautinių bankų iki nedidelių grožio salonų.

Per pastarąjį dešimtmetį sukaupėme didžiulę sėkmingų projektų kolekciją ir užpatentavome ne tik visas dėžučių formas mažiems kvadratiniams šokoladukams (nuo 4 iki 64 vnt.), bet ir vieną sėkmingiausių įmonės projektų „Šokoladukai ir vaizdai“. Šių itin estetiškų šokolado rinkinių pakuotės – saugios ir atsparios, labai patogios transportavimui ir siuntimui. Šokoladukai – ne tik kokybiški, bet ir ilgai galiojantys, tad galite būti ramūs: ši verslo dovana džiugins tikrai ilgai.Šokoladukų rinkiniai