+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Sveikuoliškos dovanos Jums sukurtoje pakuotėje

Skanu, gražu, šiuolaikiška ir stiprina imunitetą. Kas? O taip – tai spanguolės! Šios lietuviškos uogos – stambios, todėl išlieka sultingos ir dailiai apvalios net sudžiovintos.

Uogų cukruočiai arba cukatos gaminami ypatingos technologijos būdu, juos džiovinant šaltyje. Žema temperatūra išsaugo visas geriausias uogų ir vaisių savybes – sodrų skonį, sultingumą, viliojančią spalvą ir vitaminus, kurių taip trūksta po šaltojo metų sezono. Tai saldi dovana be konservantų, dažiklių ar skonio stipriklių – tik natūralumas ir truputis cukraus, užtikrinančio ilgą galiojimo laiką.

Cukruotos uogos ir vaisiai – puiki alternatyva tradiciniams desertams, suteikianti kūnui papildomos energijos. Juokaujame, kad cukruočiais gera dalintis, bet dažniausiai juos nejučiomis suvalgai pats.

Norite parodyti ypatingą dėmesį? Nustebinkite saldžios dovanos gavėją įteikdami cukruotas uogas ar vaisius specialiai jam dedikuotame įpakavime. Tai gali būti personalizuota dėžutė iš eko ar jūsų įmonės spalvų kartono, permatomas maišelis, perrištas personalizuotu kaspinu, stiklainėlis su reklamine etikete, ar puodelis su logotipu.

Reklaminė dėžutė „Pari“ su spanguolėmis
Reklaminė dėžutė „Pari“ su spanguolėmis
Reklaminė dėžutė „Kubas mažas“ su spanguolėmis
Reklaminė dėžutė „Kubas mažas“ su spanguolėmis

Viena saldi dovana, o progų ją įteikti – daugybė: pradžiuginkite cukatų lauknešėliu svarbaus verslo susitikimo dalyvius ar pasitikimo dovanėle nustebinkite į biurus sugrįžtančius darbuotojus, sveikuolišku užkandžiu personalizuoto dizaino pakuotėje pasitikite renginio ar mokymų dalyvius, saldžias dovanėles su linkėjimais įteikite vestuvių svečiams.

Uogų ar vaisių cukatos – puikus pasirinkimas, ieškantiems išskirtinės valgomos verslo dovanos Kalėdoms, Velykoms ar asmeninei šventei. Cukruočių magija visada veikia: vaizdas traukia akį, skonis džiugina gomurį, o emocija, išvydus unikalią pakuotę su logotipu išlieka ilgam.

Ar turime tik spanguolių? Tikrai ne! Mūsų sveikuoliškų saldumynų kolekcijoje – ir gardūs rabarbarai, agrastai, moliūgas bei svarainiai, pasiruošę atsidurti gražiausiose pagal jūsų norus sukurtose unikalaus dizaino dėžutėse. Juk personalizuota pakuotė su įmonės logotipu – geriausi namai visų numylėtoms uogoms ir vaisiams.Pasirinkite dovaną