+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Vasaros hitas: guminukai, ledinukai, irisai, kramtomoji guma

Smulkios saldžios dovanėlės vos per kelias akimirkas sukelia daugybę pozityvių emocijų. Tai idealus sprendimas, norintiems pradžiuginti partnerius, kolegas ar renginio svečius. Nebrangi, greita, patraukli, o svarbiausia – itin efektyvi priemonė skleidžia žinią apie jus, skatina pardavimus, pritraukia naujų klientų ir stiprina ryšius su esamais.

Visais metų laikais populiarūs guminukai vasarą sulaukia ypatingo dėmesio. Įvairių spalvų ir formų guminukai pakuotėje su reklama – vis labiau populiarėjanti komunikacijos priemonė, suteikianti nesuskaičiuojamas kūrybinių sprendimų galimybes. Nuo klasikinių meškučių iki netikėčiausių formų, nuo įprastų vaisių, uogų skonių iki sveikuoliškų alternatyvų. Nuo spalvų kokteilio iki jūsų prekės ženklo kolorito. Įgyvendiname net „paskutinės minutės“ sprendimus: reklaminius guminukus „Meškiukai Ekspress“ (7g) pagaminame vos per 10 dienų.

Reklaminiai guminukai „Meškiukų porelė“
Reklaminiai guminukai „Meškiukų porelė“
Kramtomoji guma pakeliuose su logotipu
Kramtomoji guma pakeliuose su logotipu

Kas kelia didžiulę nostalgiją kiekvienam? Ledinukai ir čiulpinukai! Maži, bet ypatingi saldūs suvenyrai gali būti pačių įvairiausių skonių rūšių: ledinės karamelės, čiulpinukai reklaminėje pakuotėje ar čiulpinukai ant pagaliuko. Šios, pagal užsakymą gaminamos, mažos verslo dovanėlės – amžinai madinga saldi klasika, vis gausiau atsidurianti biuruose, susitikimuose ar renginiuose.

Ieškantiems originalių sprendimų, atgaivinančių saldumynų ar norintiems nustebinti patiks kramtoma guma ir mėtinės pastilės lizdinėse plokštelėse (blisteriai) bei dražė dėžutėse. Vitaminus ar tabletes primenantys saldūs suvenyrai su logotipu ir firmine atributika – smulki saldi dovanėlė, kurią ypač patogu įsidėti į rankinę ar švarko kišenę.

„Sweet mark“ – originalioje pakuotėje su spalvotu logotipu „paslėpti“ įvairiausi smulkūs saldumynai: irisai, guminukai, vitaminas „C“, marmeladas, kramtomoji guma ar kavos pupelės. Idealus variantas klientų vaišinimui, reklaminėms akcijoms, vasaros renginiams ar vaikų šventėms. Išskirtinis pasiūlymas, ypač aktualus smulkiajam verslui: užsakymus priimame vos nuo 500 vnt.

Rūpinamės ne tik saldumynais, bet ir gamta, todėl vis daugiau saldžių verslo dovanų pakuojame į greitai yrančias pakuotes.Pasirinkite saldų suvenyrą


Įvairūs smulkūs saldumynai pakuotėje su Jūsų logotipu „Sweet Mark“
Įvairūs smulkūs saldumynai pakuotėje su Jūsų logotipu „Sweet Mark“