+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Velykos – gražiausia pavasario proga dovanoti saldžias dovanas

Pavasario šventę, Velykas, šiemet švęsime balandžio 17-tą. Pasaulinė pandemija jau antrą pavasarį iš eilės diktuoja naujas tradicijas: vieni kitus sveikiname per atstumą, namuose ir dirbame, ir švenčiame. Velykos – gražiausia pavasario proga parodyti dėmesį tiems, kurie mums svarbiausi. Kai neturime galimybės pasveikinti žodžiu, apkabinimu ar rankos paspaudimu, įsimintiniausiu sveikinimu tampa valgomos dovanos.

Kurdami šventinį Velykų katalogą ypatingą dėmesį skyrėme ne tik valgomų dovanų kokybei – skoniams, formoms, dekorui, pakuočių dizainui, bet ir praktiškumui – patogiam, saugiam siuntimui paštu ar pristatymui per kurjerį.

Dovana Velykoms gali tapti ir nedideliu maloniu gestu, ir didžiule staigmena, kurią gavėjas įsimins ilgam. Pasirūpinome saldžiomis dovanomis, tiksiančiomis visiems: įmonių vadovams, klientams, partneriams, kolegoms, komandoms.

Velykinis rinkinys „Šimtalapis su arbata“
Velykinis rinkinys „Šimtalapis su arbata“
Veganiškų saldumynų rinkinys Velykoms „Laumės juosta“
Veganiškų saldumynų rinkinys Velykoms „Laumės juosta“

Saldūs Velykų suvenyrai – įvairiausių dydžių ir skonių šokoladiniai zuikiai ir šokoladiniai kiaušiniai pradžiugins ir suaugusius, ir vaikus. Šventinio stalo pažiba be konkurencijos taps šviežias šimtalapis, puoštas spanguolėmis. Įvairiausių dydžių, skonių ir spalvų saldainių dėžutės, šokolado rinkiniai, triufeliai, šokolado plytelės, makarunai – klasikinės saldžios dovanos, kuriomis gera dalintis. Ieškantiems sveikuoliškų desertų – ekologiški saldumynai be cukraus ir be šokolado, tinkantys net veganams.

Norite ypatingo išskirtinumo? Sukursime Velykų dovaną pagal Jūsų pageidavimus, pradedant įmonės stilių atspindinčiomis saldumynų spalvomis ir mėgstamais skoniais, baigiant individualiu pakuotės dizainu su kompanijos logotipu ir šventiniu, ranka rašytu, velykiniu sveikinimu.

Pasirūpinkite saldžiomis dovanomis Velykoms jau dabar! Lai gražiausios pavasario šventės stalo akcentu tampa išskirtiniai saldumynai, kuriais gera dalintis.Velyknių dovanų kolekcijaPavasaris 2021 KATALOGAS

POPULIARIAUSIOS