+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms

    Rinkiniai ir verslo suvenyrai:

  • online paskaitai;
  • online seminarui;
  • online mokymams ir kursams;
  • online konferencijai.


Verslo dovanėlės ir smulkūs verslo suvenyrai – ne tik įprasti, bet ir tiesiog būtini renginių, konferencijų ar susitikimų atributai. Jie padeda kurti atmosferą, džiugina dalyvius, o svarbiausia – efektyviai reprezentuoja kompanijas ar prekės ženklus. Pastaraisiais metais daugelis renginių persikėlė į virtualią erdvę, todėl įmonėms kyla natūralus klausimas: kaip save pristatyti dabar?

Siekiant sukurti maksimalų komfortą nuotolinių įvykių dalyviams intensyviai kuriamos naujos online renginių įmonėms metodikos, ieškoma naujų efektyvių rinkodaros priemonių. Prisitaikydami prie naujos realybės ir atliepdami klientų poreikius, ruošiame įvairius smulkių verslo dovanėlių rinkinius. Juos ypač patogu išsiųsti iš anksto, kad būtų įteikti online renginio dalyviams.

Šokoladų rinkinys nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms
Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms
Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms
Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms

Tonizuojančios arbatos ir kavos pakeliai su renginio atributika, šokolado plytelės ir saldainiai su logotipu, saldainiai dėžutėse su renginio informacija ir nuotraukomis, įvairūs užkandžiai ir desertai, ekologiškų uogų ir vaisių rinkiniai – tai tik dalis mūsų asortimento, skirto nuotoliniams renginiams. Be to, siūlome rinkinukus ne tik su užkandžiais ir saldumynais, bet ir komplektuojame juos su darbo priemonėmis – ausinėmis, rašikliais, užrašų knygelėmis. Taip pat siūlome į rinkinius vis labiau populiarėjančias ir palankiai darbuotojus bei klientus nuteikiančias praktiškas verslo dovanas namams ir laisvalaikiui.

Kavos pertraukėlės – neatsiejama ne tik gyvo, bet ir nuotolinio renginio dalis. Šventinių online renginių svečius siūlome nustebinti pasirinktų vaišių rinkiniais ar proginiais kepiniais. Supakuosime ir pasirūpinsime improvizuoto stalo prie kompiuterio ekrano papuošimu bei serviravimu.

Didelį dėmesį skiriame ne tik ekologiškiems, veganiškiems produktams, bet ir tvariam įpakavimui. Pakuotė – dar viena galimybė atspindėti įmonės vertybes ar išryškinti renginio tematiką. Būtent pakuotę dovanos gavėjas pamato pirmiausiai, ji sukuria pradinį įspūdį, todėl nuotolinio renginio dalyvio rinkinį pakuojame ypatingai kruopščiai.

Kiekvienas tikisi ir nori gauti personalizuotą dovaną, todėl kurdami pakuotes klientams akcentuojame, kokį didelį vaidmenį dizaine gali atlikti logotipas ar užrašas. Tai ideali galimybė akcentuoti tai, kas aktualu ir suasmeninti dovaną, ant dėžutės atspaudžiant dalyvio, kliento, darbuotojo vardą ar specialiai apibrėžtame langelyje jį ranka įrašyti patiems.

Tvirta, kompaktiška, estetiška, specialiai jam dedikuota dėžutė – tai, ką pirmiausiai išvys dovanos gavėjas. Paruošiame verslo dovanų komplektus išsiuntimui.

Organizuojate nuotolinį renginį? Ieškote originalių idėjų, kaip įtraukti renginio dalyvius? Mielai pasiūlysime praktiškus sprendimus, kaip tiek valgomas, tiek nevalgomas verslo dovanas organiškai įtraukti į online renginio scenarijų. Esant poreikiui siūlome multifunkcinį paketą, kuriame – ir priemonės darbui, ir užkandžiai bei gėrimai. Trumpai tariant – viskas, ko reikia tiek virtualiam renginiui, tiek kavos pertraukėlėms. Dėl verslo dovanų rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau – dar tik planuojant renginio eigą, kuriant scenarijų. Taip Jūsų poreikius galėsime išspręsti kompleksiškai ir maksimaliai efektyviai.Pasirinkite rinkinį


Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms
Dovanų rinkiniai nuotoliniams renginiams ir kavos pertraukėlėms