+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Zefyrai – tai, kas pas mus skaniausia

Reklaminiai saldumynai tradiciškai asocijuojasi su logotipu paženklintais ledinukais, šokoladukais ir saldainių dėžutėmis. Skubame pasidalinti naujiena ieškantiems kažko ypatingo ir siūlome žemos sezonui šiltas ir labas skanias verslo dovanas su labai skaniais produktais.

Jei manote, kad apie zefyrus žinote viską, tai paragavę mūsų siūlomų kvapnių, lengvučių, burnoje tiesiog tirpstančių skanėstų suprasite: apie zefyrus lig šiol nežinojote nieko!

Kalbant apie zefyrus neretai sutinkamas „marshmallow“ pavadinimas, tačiau tradicinius rankų darbo saldumynus kviečiame vadinti būtent zefyrais. Juk zefyro konsistencija – ypač lengva, puri, o natūralus skonis – švelnus, malonus. Nenuostabu, kad šio saldėsio pavadinimo kilmė siejama su Graikų dievo Zefyro vardu, reiškiančiu švelnų vakarų vėją.

Zefyrai dėžutėje | Sniego gniūžtės
Zefyrai dėžutėje | Sniego gniūžtės, 160 g
Rankų darbo zefyrai dėžutėje, 160 g
Rankų darbo zefyrai dėžutėj“

Natūralūs ingredientai, aukščiausios kokybės natūralūs kvapikliai ir spalvos – visa tai neatsiejama nuo mūsų zefyrų. Kartą paragavus burnoje tirpstančio vanilės, apelsinų, spanguolių ar mėtų skonio delikateso, pajutus jo lengvumą ir purumą, to pamiršti nebeįmanoma.

Rankų darbo zefyrai dėžutėje su logotipu – patrauklios išvaizdos, išieškoto skonio reklaminiai saldumynai, apgalvota saldi verslo dovana partneriams, darbuotojams, klientams. Zefyrai – puikus pasirinkimas, norint pasveikinti didelį kolektyvą: kaspinu perrišta zefyrų dėžė su logotipu dovanos saldžias akimirkas visai komandai, o jūsų vardas taps neatsiejamu aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo skonio sinonimu.

Nedidelės saldžios verslo dovanėlės su zefyrais individualaus dizaino dėžutėje, skirtos konkrečiam žmogui – klientui ar įmonės darbuotojui – subtilus sveikinimas, nuoširdi padėka ar tiesiog priminimas, jog kažkas – jums ypatingai svarbus.

Verslo dovanos su zefyrais ypatingai tinka Kalėdoms. Balti, lengvi, purūs, traškūs desertai kelia asociacija su žiema, sniegu ir sniego gniūžtėmis. Zefyrus ypatingai mėgsta vaikai. Kalėdinių dovanų įmonės darbuotojų vaikams paieškos kasmet sukelia rūpesčių. Ieškantiems originalių, nematytų, nebrangių, o svarbiausia – natūralaus skonio saldžių dovanų, zefyrai taps tikru išsigelbėjimu.

Tikriausiai manote, jog žinote ir kas yra morengai? Nustebinsime! Paragaukite šių migdolinių skanėstų su džiovintomis figomis iš mūsų saldžių verslo dovanų kolekcijos ir suprasite, kad jūsų dar laukia daugybė atradimų. Ypatingai skanūs, įspūdingo dydžio kepiniai, kuriuos siūlome tiek didelėse, tiek mažesnėse dėžutėse su logotipu. Padėsime išsirinkti tinkamo dydžio dėžutę, paženklinsime logotipu ir papuošime pritaikytu kaspinu.

Kalbame iš gausios patirties: dovanos su oriniais bezė sausainukais, kaip ir mūsų stebuklingi spanguolėmis puošti šimtalapiai, jau turi ištikimų užsakovų būrį. Kasmet migdoliniai morengai su darosi vis geidžiamesnė verslo dovana – ypač artėjant Kalėdoms. Be to, įmonių nuoseklumas ir idėjinis tęstinumas kasmet dovanoti tą patį produktą savo partneriams ir klientams jau spėjo tapti populiaria tradicija. Juk kas gali būti maloniau, nei nejausti įtampos ieškant kalėdinių dovanų ir viską ramiai suplanuoti iš anksto?Zefirai pakuotėje su logo


variantasvariantasvariantasZefyrai šokolade dėžutėje „Ekokeis“
Zefyras šokolade dėžutėje „Ekokeis“