+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Pakuotės projektavimas

Pakuotės dizainas ir gamyba


Specialių formų suvenyrinės dėžutės

INDIVIDUALIŲ FORMŲ SUVENYRINĖ PAKUOTĖ - tai firminės saldainių dėžutės ir verslo dovanų pakuotė, kuri stilizuotai atkartoja arba kitaip pabrėžia tipiškiausius įmonės simbolius ir objektus: pastatus, transporto priemones, logotipus ir personažus. JŪS GALITE FANTAZUOTI IR ATPASAKOTI SAVO VIZIJĄ MUMS. Mūsų dizaineriai gali įšspręsti pačias sudėtingausias ir nestandartines užduotis, nuo dėžutės konstrukcijos iki netikėtų medžiagų panaudojimo.

Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės

Pakuotė pramonei

KURIAME IR PROJEKTUOJAME ĮVAIRIOS PASKIRTIES DĖŽUČIŲ KONSTRUKCIJAS BEI DIZAINĄ. Pakuotė maisto produktams, dėžutės kosmetikai, juvelyrikai, suvenyrams; dėžutės ir kita pakuotė tekstilės prekėms; dėžutės, etiketės ir kita pakuotė buitiniai chemijai; etiketės, dėžutės alkoholiniams ir gaiviems gėrimams. ORGANIZUOJAME GAMYBĄ SPAUSTUVIŲ KAINOMIS. ATLIEKAME AUTORINĘ PRIEŽIŪRĄ.

Pakuotė pramonei
Dėžutė saldumynams „Laiminga braškė“

Technologijos, medžiagos

Medžiagos pakuotės gamybai
Gaminame suvenyrinę pakuotę, saldainių ir dovanų dėžutes pagal individualius užsakymus iš KREIDINIO, FAKTŪRINIO arba GOFRUOTO kartono ir PLASTIKO. Kiekvienas kolekcijos saldus suvenyras yra mūsų dizainerių sukurtas projektas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias medžiagas. Baltas kartonas yra laminuojamas matiniu arba blizgiu LAMINATU. SPALVOTUS FAKTŪRINIUS KARTONUS ir FOLIJĄ AUKSAVIMUI kviečiame pasirinkti iš kelių tiekėjų pavyzdžių palečių. JUOSTELES IR KASPINUS parenkame artimus logotipo spalvai ir tinkamus bendram dizaino sprendimui.

Suvenyrinė pakuotė pagal individualius užsakymus

Personalizacija ir apipavidalinimo būdai

Personalizacija ir apipavidalinimo būdai

Sukursime ir suprojektuosime įvairios paskirties pakuotės konstrukciją bei dizainą.
Visas dėžutės saldumynams ir suvenyrams gaminame pagal „primatavimą“. Stengiamės sužinoti arba atspėti visus užsakovo norus ir pageidavimus.
Be tradicinės spaudos (OFSETINĖ, SKAITMENINĖ) siūlome suvenyrines dėžutes papuošti ŠILKOGRAFIJOS arba UV DALINIO LAKAVIMO elementais, logotipą AUKSUOTI METALIZUOTA FOLIJA, iškelti reljefu (KONGREVAS) arba išraižyti LAZERIU.
Kiekvienas mūsų kolekcijos saldus suvenyras yra dizainerių sukurtas produktas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias pagaminimo ir dekoravimo technologijas. Atvirukai, spalvotos juostelės ir kaspinai su spauda, lipdukai, maišeliai, specialūs saldainių pakavimo aksesuarai – viskas yra kruopščiai parenkama individualiai. Jūsų norai ir mūsų profesionalumas padės atsirasti tikriems stebuklams.


Personalizacija