+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Pakuotės projektavimas

Pakuotės dizainas ir gamyba


Specialių formų suvenyrinės dėžutės

INDIVIDUALIŲ FORMŲ SUVENYRINĖ PAKUOTĖ - tai firminės saldainių dėžutės ir verslo dovanų pakuotė, kuri stilizuotai atkartoja arba kitaip pabrėžia tipiškiausius įmonės simbolius ir objektus: pastatus, transporto priemones, logotipus ir personažus. JŪS GALITE FANTAZUOTI IR ATPASAKOTI SAVO VIZIJĄ MUMS. Mūsų dizaineriai gali įšspręsti pačias sudėtingausias ir nestandartines užduotis, nuo dėžutės konstrukcijos iki netikėtų medžiagų panaudojimo.

Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės
Specialių formų suvenyrinės dėžutės

Pakuotė pramonei

KURIAME IR PROJEKTUOJAME ĮVAIRIOS PASKIRTIES DĖŽUČIŲ KONSTRUKCIJAS BEI DIZAINĄ. Pakuotė maisto produktams, dėžutės kosmetikai, juvelyrikai, suvenyrams; dėžutės ir kita pakuotė tekstilės prekėms; dėžutės, etiketės ir kita pakuotė buitiniai chemijai; etiketės, dėžutės alkoholiniams ir gaiviems gėrimams. ORGANIZUOJAME GAMYBĄ SPAUSTUVIŲ KAINOMIS. ATLIEKAME AUTORINĘ PRIEŽIŪRĄ.

Pakuotė pramonei
Dėžutė saldumynams „Laiminga braškė“

Technologijos, medžiagos

Medžiagos pakuotės gamybai
Gaminame suvenyrinę pakuotę, saldainių ir dovanų dėžutes pagal individualius užsakymus iš KREIDINIO, FAKTŪRINIO arba GOFRUOTO kartono ir PLASTIKO. Kiekvienas kolekcijos saldus suvenyras yra mūsų dizainerių sukurtas projektas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias medžiagas. Baltas kartonas yra laminuojamas matiniu arba blizgiu LAMINATU. SPALVOTUS FAKTŪRINIUS KARTONUS ir FOLIJĄ AUKSAVIMUI kviečiame pasirinkti iš kelių tiekėjų pavyzdžių palečių. JUOSTELES IR KASPINUS parenkame artimus logotipo spalvai ir tinkamus bendram dizaino sprendimui.

Suvenyrinė pakuotė pagal individualius užsakymusPersonalizacija ir apipavidalinimo būdai

Sukursime ir suprojektuosime įvairios paskirties pakuotės konstrukciją bei dizainą.
Visas dėžutės saldumynams ir suvenyrams gaminame pagal „primatavimą“. Stengiamės sužinoti arba atspėti visus užsakovo norus ir pageidavimus.
Be tradicinės spaudos (OFSETINĖ, SKAITMENINĖ) siūlome suvenyrines dėžutes papuošti ŠILKOGRAFIJOS arba UV DALINIO LAKAVIMO elementais, logotipą AUKSUOTI METALIZUOTA FOLIJA, iškelti reljefu (KONGREVAS) arba išraižyti LAZERIU.
Kiekvienas mūsų kolekcijos saldus suvenyras yra dizainerių sukurtas produktas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias pagaminimo ir dekoravimo technologijas. Atvirukai, spalvotos juostelės ir kaspinai su spauda, lipdukai, maišeliai, specialūs saldainių pakavimo aksesuarai – viskas yra kruopščiai parenkama individualiai. Jūsų norai ir mūsų profesionalumas padės atsirasti tikriems stebuklams.

Ofsetinė spauda

Ofsetinė spauda

Ofsetine spauda spaudžiami pasirinktos spalvos fonai, vaizdai ir nuotraukos dėžučių apipavidalinimui. Spauda pagal Pantone ir CMYK kodus. Tinka didesnio tiražo suvenyrinių dėžučių gamybai.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda

Skaitmenine spauda spaudžiami logotipai, pasirinktos spalvos fonai, vaizdai ir nuotraukos dėžučių apipavidalinimui, atvirukai ir etiketes. Spauda pagal CMYK kodus. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių ir etikečių gamybai.

Šilkografija

Šilkografija

Šilkografija spaudžiami logotipai ir kita vektorinė grafika dėžučių apipavidalinimui, atvirukai ir kortelės. Spauda pagal PANTONE kodus. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių gamybai.

Dalinis UV lakavimas

Dalinis UV lakavimas

Daliniu UV lakavimu spaudžiami logotipai, išryškinamos atskiros dizaino detalės. Pakuotė įgauna papildomo dekoratyvumo ir puošnumo.

Auksavimas metalizuota folija

Auksavimas metalizuota folija

Blizgia arba matine metalizuota folija spaudžiami logotipas, užrašai, palinkėjimai ir kita vektorine grafika. Tradiciškai tai auksinė arba sidabrinė folija. Esant ypatingam poreikiui ir dizaino sprendimui folijos spalva parenkama iš folijos tiekėjų spalvų palečių. Tinka solidžios dovanos dekoravimui ir puošniai pakuotei.

Kongrevas

Kongrevas

Kongrevu (reljefu) yra keliamas arba įspaudžiamas logotipas, tekstas, kitas vektorinis piešinys arba raštas. Tinka solidžios dovanos dekoravimui ir puošniai pakuotei. Gražiai atrodo kartu su metalizuota folija.

Juostelė su logo

Juostelė su logo

Skirtingų spalvų ir pločių juostelės su spauda efektingai sprendžia dovanų personalizavimą, papuošia saldainių dėžutes ir rinkinius. Tinka mažesnio kiekio suvenyrinių dėžučių personalizavimui.

Kaspinas

Kaspinas

Platus derančios spalvos kaspinas - yra dėžučių uždarymo elementas ir apipavidalinimo akcentas. Siūlome aprišti „kampučiais“arba „tortuku“ šokoladukų mozaikas, rinkinius ir prabangias ir populiarias saldainių dėžutes.

Atvirukas

Atvirukas

Individualaus dizaino atvirukas arba maža kortelė su logotipu - tai ekonomiškas ir efektingas būdas personalizuoti dovanėlę. Atviruką galima įklijuoti į dėžutes dangtelį, pritvirtinti juostelę arba įdėti į dėžutes vidų.
Tinka mažesnio kiekio suvenyrų personalizavimui.