+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Personalizacija, apipavidalinimo būdai

ART. 11103

Visas dėžutės saldumynams ir suvenyrams gaminame pagal „primatavimą“. Stengiamės sužinoti arba atspėti visus užsakovo norus ir pageidavimus.<br>
<br>
Be tradicinės spaudos (OFSETINĖ, SKAITMENINĖ) siūlome suvenyrines dėžutes papuošti ŠILKOGRAFIJOS arba UV DALINIO LAKAVIMO elementais, logotipą AUKSUOTI METALIZUOTA FOLIJA, iškelti reljefu (KONGREVAS) arba išraižyti LAZERIU.  <br>
<br>
Kiekvienas  mūsų kolekcijos saldus suvenyras yra  dizainerių sukurtas produktas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias pagaminimo ir dekoravimo technologijas. Atvirukai, spalvotos juostelės ir kaspinai su spauda, lipdukai, maišeliai, specialūs saldainių pakavimo aksesuarai – viskas yra kruopščiai parenkama individualiai.  Jūsų norai ir mūsų profesionalumas padės atsirasti tikriems stebuklams.

Personalizacija, apipavidalinimo būdai

ART. 11103

Visas dėžutės saldumynams ir suvenyrams gaminame pagal „primatavimą“. Stengiamės sužinoti arba atspėti visus užsakovo norus ir pageidavimus.

Be tradicinės spaudos (OFSETINĖ, SKAITMENINĖ) siūlome suvenyrines dėžutes papuošti ŠILKOGRAFIJOS arba UV DALINIO LAKAVIMO elementais, logotipą AUKSUOTI METALIZUOTA FOLIJA, iškelti reljefu (KONGREVAS) arba išraižyti LAZERIU.

Kiekvienas mūsų kolekcijos saldus suvenyras yra dizainerių sukurtas produktas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias pagaminimo ir dekoravimo technologijas. Atvirukai, spalvotos juostelės ir kaspinai su spauda, lipdukai, maišeliai, specialūs saldainių pakavimo aksesuarai – viskas yra kruopščiai parenkama individualiai. Jūsų norai ir mūsų profesionalumas padės atsirasti tikriems stebuklams.

Plačiau

KITI PRODUKTAI