+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai TOP 50 Atsiliepimai
+370 5 2497779

Medžiagos pakuotės gamybai

ART. 33000

Gaminame suvenyrinę pakuotę, saldainių ir dovanų  dėžutes pagal individualius užsakymus iš KREIDINIO,  FAKTŪRINIO arba  GOFRUOTO kartono ir PLASTIKO. Kiekvienas kolekcijos saldus suvenyras yra  mūsų dizainerių sukurtas projektas,  kuriam mes rekomenduojame konkrečias medžiagas. Baltas kartonas yra laminuojamas matiniu arba blizgiu LAMINATU. SPALVOTUS FAKTŪRINIUS KARTONUS ir FOLIJĄ AUKSAVIMUI kviečiame pasirinkti iš kelių tiekėjų pavyzdžių palečių. JUOSTELES IR KASPINUS parenkame artimus logotipo spalvai ir tinkamus bendram dizaino sprendimui.

Medžiagos pakuotės gamybai

ART. 33000

Gaminame suvenyrinę pakuotę, saldainių ir dovanų dėžutes pagal individualius užsakymus iš KREIDINIO, FAKTŪRINIO arba GOFRUOTO kartono ir PLASTIKO. Kiekvienas kolekcijos saldus suvenyras yra mūsų dizainerių sukurtas projektas, kuriam mes rekomenduojame konkrečias medžiagas. Baltas kartonas yra laminuojamas matiniu arba blizgiu LAMINATU. SPALVOTUS FAKTŪRINIUS KARTONUS ir FOLIJĄ AUKSAVIMUI kviečiame pasirinkti iš kelių tiekėjų pavyzdžių palečių. JUOSTELES IR KASPINUS parenkame artimus logotipo spalvai ir tinkamus bendram dizaino sprendimui.

Plačiau

KITI PRODUKTAI

Saldireklama.lt svetainėje naudojame slapukus, kurie užtikrina jums teikiamų paslaugų kokybę. Susipažinkite su slapukų politika.