+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779

Veganiškas batonėlis | dėžutėje su reklama | sveikos dovanos

ART. 23024

Ekologiškas veganiškas batonėlis yra pagamintas iš 100% ORGANINIŲ ingredientų, be cukraus, be glitimo, be laktozės, be kofeino, be GMO.
Tai puiki šokolado alternatyva, nes yra saldus ir turi unikalų skonį.<br><br>
Veganiški batonėliai yra unikalūs tuo, kad vietoj šokolado yra pagaminti naudojant saldžiosios ceratonijos miltelius, kurie skirtingai nuo šokolado neturi sudėtyje cukraus ir kofeino.
Kerobo (saldžiosios ceratonijos, saldžiavaisio pupmedžio) skonis primena kakavos, tačiau jis įdomesnis, šiek tiek kartesnis, karamelinis. Kerobas yra natūraliai labai saldus, tad gaminant su juo saldumynus nebereikia cukraus.
Kerobas priešingai, nei kakava, neturi kofeino, todėl saldumynus vaikams rekomenduojama gamintu su kerobu! 
Saldumynai gaminami su kerobu labai gardūs, jie turi išskirtinį egzotišką skonį.

Veganiškas batonėlis | dėžutėje su reklama | sveikos dovanos

ART. 23024

Ekologiškas veganiškas batonėlis yra pagamintas iš 100% ORGANINIŲ ingredientų, be cukraus, be glitimo, be laktozės, be kofeino, be GMO. Tai puiki šokolado alternatyva, nes yra saldus ir turi unikalų skonį.

Veganiški batonėliai yra unikalūs tuo, kad vietoj šokolado yra pagaminti naudojant saldžiosios ceratonijos miltelius, kurie skirtingai nuo šokolado neturi sudėtyje cukraus ir kofeino. Kerobo (saldžiosios ceratonijos, saldžiavaisio pupmedžio) skonis primena kakavos, tačiau jis įdomesnis, šiek tiek kartesnis, karamelinis. Kerobas yra natūraliai labai saldus, tad gaminant su juo saldumynus nebereikia cukraus. Kerobas priešingai, nei kakava, neturi kofeino, todėl saldumynus vaikams rekomenduojama gamintu su kerobu! Saldumynai gaminami su kerobu labai gardūs, jie turi išskirtinį egzotišką skonį.

Plačiau

Dydis 125×30×20 mm
Svoris 40 g
Galimi skoniai

Kanapių, javų arba lazdynų

Galiojimas 6 mėn.
Minimalus užsakymas 100 vnt.
Atlikimo terminas 10-15 d.d.

KITI PRODUKTAI