+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Saldi komunikacija

Sakoma, kad saldžios dovanėlės stiprina draugystę. Ne tik pritariame, bet ir žvelgiame į šį posakį labai rimtai.  

Skubėjimo kupinais laikais vis sudėtingiau pagauti norimą žvilgsnį. O saldi staigmena geba pasibelsti net į širdį. Mūsų patirtis kalba už save: saldžios dovanos palieka neišdildomą pirmą įspūdį, užtikrina žinomumą, kelia malonias asociacijas su prekės ženklu, sudomina verslo klientus, mažina įtampą derybose, motyvuoja kolegas.  

Tikime, kad tvariausia komunikacija – ta, kuri sukelia teigiamas emocijas ir dovanoja abipusę grąžą. Tam pritaria ir nuolatiniai mūsų klientai, čia randantys plačiausią saldžių verslo dovanų pasirinkimą. Kad ir koks noras bebūtų – šokolado dėžutė su įmonės logotipu, dovanos darbuotojams ar verslo klientams, reklaminės dovanos – kurdami kiekvieną idėją palaikome glaudų ryšį. Kai net menkiausia detalė derinama tarpusavyje, pradedant saldumynų dekoru, baigiant dėžutės kaspino surišimu, rezultatas būna nepriekaištingas ir unikalus.    

Kuriame vertę drauge. Ir nors saldžias dovanas išragaujame greitai, malonus prisiminimas lieka ilgam.

Saldi komunikacija

SVEIKUOLIŠKOS DOVANOS

Artėjančio žiemos švenčių sezono hitas – sveikuoliškos dovanos! Pastebime, kad šioms Kalėdoms klientai ruošiasi itin iš anksto, o rinkdami verslo dovanas ieško kuo sveikesnių gardumynų.

SVEIKUOLIŠKOS DOVANOS

DOVANOS VALENTINUI

„Numegzti“ galime bet kokios spalvos šokoladinę širdį. Vasariui įpusėjus, jau atsiranda įkyrus nuovargis ir lengvas susierzinimas nuo užsitęsusių šalčių. Visi pradedam laukti ir skubinti pavasarį. Turbūt neatsitiktinai šiuo metu pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną. Kai norisi daug šypsotis, dovanoti mielas ir šmaikščias smulkmenas ne tik savo antrai pusei, bet ir visiems, kam norisi pakelti nuotaiką, sušildyti savo dėmesiu ir nuoširdžiais palinkėjimais išsklaidyti niūrias žiemos pabaigos nuotaikas.

DOVANOS MOTERS DIENAI

Moterims, draugėms, kolegoms ir bendradarbėms – visos pavasario gėlės! Kovo 8 dieną tradiciškai prašvinta dangus ir žmonių veidai. Visi skubame pasveikinti ne tik artimas moteris, bet ir sukurti šventę bendradarbėms. Saldžios dovanėlės, kurias ruošiame Moters dienai dažniausiai yra nedidelės, mielos, su daugybe gėlių ir sveikinimų.


DOVANOS KOVO 8-ĄJAI

Velykos – gražiausia pavasario proga dovanoti saldžias dovanas

Pavasario šventę, Velykas, šiemet švęsime balandžio 4-ąją, pirmąjį mėnesio sekmadienį. Pasaulinė pandemija jau antrą pavasarį iš eilės diktuoja naujas tradicijas: vieni kitus sveikiname per atstumą, namuose ir dirbame, ir švenčiame. Velykos – gražiausia pavasario proga parodyti dėmesį tiems, kurie mums svarbiausi.

DOVANOS VALSTYBINIŲ ŠVENČIŲ PROGA

Kiekvienų metų kalendoriuje – tiek ypatingų datų! Ir nors didžiausia dovanojimo banga aplanko per Kalėdas, nevertėtų užmiršti ir mūsų šalies valstybingumo švenčių. Sausio 13–oji, Vasario 16-oji, Kovo 11-oji ir Mindaugo karūnavimo diena – didingos dienos, kurias paminėti galite įteikdami prasmingą simbolišką verslo dovaną.