+370 5 2497779
ltenrulv
REKLAMINIAI SALDUMYNAI IR SALDŽIOS DOVANOS PROGINĖS DOVANOS LIETUVIŠKI SUVENYRAI PAKUOTĖ IR MEDŽIAGOS
Per 72 val TVARIOS VERSLO DOVANOS
Apie mus Karšti pasiūlymai Kontaktai KATALOGAS „TOP 50“ Atsiliepimai ES projektai
+370 5 2497779


Saldi komunikacija

Sakoma, kad saldžios dovanėlės stiprina draugystę. Ne tik pritariame, bet ir žvelgiame į šį posakį labai rimtai.  

Skubėjimo kupinais laikais vis sudėtingiau pagauti norimą žvilgsnį. O saldi staigmena geba pasibelsti net į širdį. Mūsų patirtis kalba už save: saldžios dovanos palieka neišdildomą pirmą įspūdį, užtikrina žinomumą, kelia malonias asociacijas su prekės ženklu, sudomina verslo klientus, mažina įtampą derybose, motyvuoja kolegas.  

Tikime, kad tvariausia komunikacija – ta, kuri sukelia teigiamas emocijas ir dovanoja abipusę grąžą. Tam pritaria ir nuolatiniai mūsų klientai, čia randantys plačiausią saldžių verslo dovanų pasirinkimą. Kad ir koks noras bebūtų – šokolado dėžutė su įmonės logotipu, dovanos darbuotojams ar verslo klientams, reklaminės dovanos – kurdami kiekvieną idėją palaikome glaudų ryšį. Kai net menkiausia detalė derinama tarpusavyje, pradedant saldumynų dekoru, baigiant dėžutės kaspino surišimu, rezultatas būna nepriekaištingas ir unikalus.    

Kuriame vertę drauge. Ir nors saldžias dovanas išragaujame greitai, malonus prisiminimas lieka ilgam.

Saldi komunikacija

SVEIKUOLIŠKOS DOVANOS

Artėjančio žiemos švenčių sezono hitas – sveikuoliškos dovanos! Pastebime, kad šioms Kalėdoms klientai ruošiasi itin iš anksto, o rinkdami verslo dovanas ieško kuo sveikesnių gardumynų.

SVEIKUOLIŠKOS DOVANOS

DOVANOS VALENTINUI

„Numegzti“ galime bet kokios spalvos šokoladinę širdį. Vasariui įpusėjus, jau atsiranda įkyrus nuovargis ir lengvas susierzinimas nuo užsitęsusių šalčių. Visi pradedam laukti ir skubinti pavasarį. Turbūt neatsitiktinai šiuo metu pasaulis švenčia Šv. Valentino dieną. Kai norisi daug šypsotis, dovanoti mielas ir šmaikščias smulkmenas ne tik savo antrai pusei, bet ir visiems, kam norisi pakelti nuotaiką, sušildyti savo dėmesiu ir nuoširdžiais palinkėjimais išsklaidyti niūrias žiemos pabaigos nuotaikas.

DOVANOS MOTERS DIENAI

Moterims, draugėms, kolegoms ir bendradarbėms – visos pavasario gėlės! Kovo 8 dieną tradiciškai prašvinta dangus ir žmonių veidai. Visi skubame pasveikinti ne tik artimas moteris, bet ir sukurti šventę bendradarbėms. Saldžios dovanėlės, kurias ruošiame Moters dienai dažniausiai yra nedidelės, mielos, su daugybe gėlių ir sveikinimų.


DOVANOS KOVO 8-ĄJAI

Ranka rašytas linkėjimas –
jaudinanti valstybinės šventės dovanos dalis

Kaip kovo 11 švęsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kai dėl saugumo neplanuojamos eisenos ir šventiniai koncertai? Kaip sukurti ypatingą atmosferą sau, šeimai ir darbo kolegoms?


DOVANOS KOVO 11-ĄJAI

Saldžios dovanų idėjos Velykoms

Pavasario šventę, Velykas, šiemet švęsime balandžio 4-ąją, pirmąjį mėnesio sekmadienį. Pasaulinė pandemija jau antrą pavasarį iš eilės diktuoja naujas tradicijas: vieni kitus sveikiname per atstumą, namuose ir dirbame, ir švenčiame. Velykos – gražiausia pavasario proga parodyti dėmesį tiems, kurie mums svarbiausi.

DOVANOS VALSTYBINIŲ ŠVENČIŲ PROGA

Kiekvienų metų kalendoriuje – tiek ypatingų datų! Ir nors didžiausia dovanojimo banga aplanko per Kalėdas, nevertėtų užmiršti ir mūsų šalies valstybingumo švenčių. Sausio 13–oji, Vasario 16-oji, Kovo 11-oji ir Mindaugo karūnavimo diena – didingos dienos, kurias paminėti galite įteikdami prasmingą simbolišką verslo dovaną.

Pyragai reklaminėse dėžutėse –
ieškantiems didelės ir ypatingos saldžios dovanos

Verslo dovana gali tapti ir maloniu gestu, ir partnerystės sutvirtinimo simboliu, ir didele staigmena. Pyragas reklaminėje dėžutėje – idealus pasirinkimas ieškantiems ypatingos saldžios dovanos, kuria galės mėgautis ne tik jos gavėjas, bet ir kolektyvas ar šeima.


Pyragai reklaminėse dėžutėse

Sveiki saldumynai verslui: uogos ir vaisiai dėžutėse su reklama

Skanu, gražu, šiuolaikiška ir stiprina imunitetą. Kas? O taip – tai spanguolės! Šios lietuviškos uogos – stambios, todėl išlieka sultingos ir dailiai apvalios net sudžiovintos.


Spanguolės personalizuotoje dėžutėje

Saldžios verslo dovanos efektyviai rinkodarai

Dovanodami verslo dovanas partneriams, esamiems ar potencialiems klientams, tikimės parodyti daugiau nei padėką. Mes siekiame žengti sumanų rinkodaros žingsnį, darantį įspūdį, įtvirtinantį ryšius ir kuriantį pozityvias asociacijas su mūsų atstovaujama įmone ar prekės ženklu. Įgyvendinti šiuos tikslus padeda saldžios dovanos.


Originalios dovanos Jūsų rinkodarai

Verslo dovanos nuotoliniams renginiams

Rinkiniai ir verslo suvenyrai:

  • online paskaitai;
  • online seminarui;
  • online mokymams ir kursams;
  • online konferencijai.


Dovanos renginio dalyviams

Ieškantiems dovanų siuntimui paštu – valgomos verslo dovanos

Dovanos įteikimas – ypatingas malonumas ir tam, kuris ją gauna, ir tam, kuris įteikia. Kai neįkainojamo gyvo kontakto galimybės netenkame – atrandame naują džiuginimo būdą: dovanų siuntimą paštu.


Dovanos siuntimui paštu

„Welcome Gifts“: kad darbuotojas jaustųsi laukiamas

Virtualūs renginiai įmonėms, nuotolinis darbas ar kavos pertraukėlės su kolegomis prie kompiuterio ekranų – nebeatsiejami nuo šių dienų realybės. Kad dirbantys iš namų kolegos, nauji ar į biurus po pertraukos sugrįžtantys darbuotojai jaustųsi vertinami ir ypač laukiami įmonėje, siūlome pasirūpinti pasitikimo dovanomis .


„Welcome Gifts“ dovanos

Smulkūs saldumynai – efektyviausi vasarą, populiarūs ištisus metus

Smulkios saldžios dovanėlės vos per kelias akimirkas sukelia daugybę pozityvių emocijų.


Vasaros hitas

Unikali reklamos priemonė – iliustruotų šokolado plytelių rinkiniai dėžutėse

Ieškančius originalių reklaminių sprendimų, norinčius dovanoti ne tik saldžias akimirkas, bet ir įdomias, įsimenančias istorijas, sužavės „Šokoladukų mozaikos“ – iliustruoto šokolado rinkiniai dėžutėse.


Pasirinkite originalias dovanas

Zefyrai – tai, kas pas mus skaniausia

Reklaminiai saldumynai tradiciškai asocijuojasi su logotipu paženklintais ledinukais, šokoladukais ir saldainių dėžutėmis. Skubame pasidalinti naujiena ieškantiems kažko ypatingo ir siūlome žemos sezonui šiltas ir labas skanias verslo dovanas su labai skaniais produktais.


Pasirinkite originalias dovanas

Reklaminis suvenyras „Sweet mark“ – saldi žinutė apie jus

„Sweet mark“ — vieno saldainio reklaminis suvenyras. Vos atsiradusios „Saldi reklama“ kolekcijoje šios reklaminės dovanos tapo bestseleriu.


Smulkūs reklaminiai suvenyrai — „Sweet mark“